Вечното дерби в Елитната група до 19 години между Левски и ЦСКА не излъчи победител. На помощното игрище на стадион "Георги Аспарухов" двата тима завършиха 1:1.

И двата гола паднаха от дузпи през първото полувреме. Още в самото начало Асен Митков даде аванс на "сините", след като първо спечели 11-метро наказателен удар, а след това хладнокръвно го реализира.

Малко преди края на полувремето Павел Жабов също не остави шансове на Калоян Славчев със своето изпълнение от бялата точка.

Наказателният удар за "червените" бе спечелен от Георги Манев. Нови голове нямаше и така талантите на ЦСКА загубиха първи точки в първенството, като вече имат актив от 10 точки.

Играчите на Иво Градев останаха със седем точки, след като през седмицата отстъпиха с 0:3 от ФК ЦСКА 1948 на "Герена".

Юношите на ФК ЦСКА 1948 разбиха Левски на "Герена"