Турнир: efbet Лига Стадион: "Огоста", гр. Монтана Зрители:

КРАЙ НА МАЧА! ЛОКОМОТИВ ПЛОВДИВ ПОБЕДИ С 1:0!

Тунчев получи жълт картон от съдията след като репликира съдията.

Янко Ангелов извърши грубо нарушение срещу съперник.

Малембана излиза, влиза Гомис.

77′

Михов бе заменен от Георгиев.

74′

ГОЛ ЗА ЛОКО! Минчев изпълни от фаул, право в мрежата на Кирев. Много техничен удар на бившия играч на Царско село!

68′

Каква грешка Пиргов! Опитният страж излезе, за да избие топката от краката на Тони Тасев, той стреля от далечна дистанция към опразнената врата, но в аут.

62′

Корнер за гостите, изпълнен от Карагарен, Марио Кирев увисна, но топката излезе в аут.

56′

Умарбаев насочи топката зад гърба на защитата, но тя бе пресечена от съперников футболист.

49′

Башлиев отне пред Момчил Цветанов и веднага пусна извеждащ пас към Тони Тасев, който се засуети и не успя да стреля от добра позиция.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

След съдийския сигнал за край на първото полувреме, Умарбаев бе бесен, скочи на бой на играча на Монтана - Терзиев. Съдията овладя ситуацията с жълти картони.

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

40′

Сериозна борба в последните минути. Гостите все още не могат да намерят верен път към вратата на Марио Кирев.

31′

Капитанът на Монтана Иван Михов фаулира Илич и получи жълт картон.

30′

"Смърфовете" продължават да владеят инициативата, но домакините до този момент, стоят добре на терена.

28′

Николай Минков центрира, Янко Ангелов засече, но встрани от вратата.

24′

Димитър Илиев засече центриране отляво, намери Минков, който се завъртя и стреля, но неточно.

13′

Давид Кики проби, преодоля  трима съперници и стреля, но Илко Пиргов спаси.

10′

Гостите владеят инициативата. Притежанието на топката е 60% на 40% в полза на "смърфовете".

7′

Иван Михов насочи топката зад гърба на защитата, но вратарят излезе и улови.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

19 Росен Кръстев 13 Видол Сейменски

Локомотив (Пловдив) се изправя срещу Монтана в 19:30 часа, в първа среща от 24-ия кръг на efbet Лига.

"Черно-белите" от Пловдив нямат право на грешка, тъй като водят битка за второто място в шампионата с ЦСКА.

Авансът на тима на Александър Тунчев е едва две точки. През есента пловдивчани допуснаха равенство 2:2 на "Лаута" срещу един от аутсайдерите в първенството и днес ще се опитат да се реваншират за тази грешна стъпка.

Локомотив (Пд) реши казуса със своя лиценз за следващия сезон

Ръководството на пловдивчани си е свършило прецизно работата, актуализирайки необходимата информация за наложителните плащания

Локо няма загуба през календарната година, но записа твърде много ремита - 4.

Тунчев има доста кадрови проблеми. Той няма да може да разчита на четирима играчи (на трима - Паоло Уртадо, Лукас Салинас и Алекандър Иванов, днес изтича карантината след положителни тестове за коронавирус) и затова попълни групата с юноши.

Футболистите на Локо (Пд) сплотиха колектива с барбекю

Тиймбилдингът се проведе в парк "Лаута"

Очаква са Тунчев да повтори състава от последния кръг, когато Локо победи у дома Царско село с 2:0.

Колегата му Атанас Атанасов - Орела ще има отново на разположение вратаря Благой Макенджиев, централния защитник Иван Михов и нападателя Тони Тасев, които се възстановиха от контузии.

Проблеми за Тунчев и Локо (Пд) преди визитата на Монтана

Доста контузени в редиците на "смърфовете"

На ниво елит двата тима са изиграли 23 мача, като балансът е строго в полза на пловдивчани - 12 победи, 4 равенства и едва 5 загуби при голова разлика 35:21.

Друг любопитен момент около двубоя е, че на него ще бъде тествана системата ВАР.