Българският шампионат по футбол е спрян заради извънредното положение в страната и превенцията от коронавирус. Все още не е ясно ще има ли плейофи или не. Футболът липсва на всички нас.

ТОПСПОРТ ще ви припомни какво се случи в Първа лига до момента - кръг по кръг.

В 22-ия звездите на Левски останаха на крачка от успеха при визитата си на Черно море. В продължението на мача Дени Алар вкара за 2:1 за "сините", но още в следващата атака, оказала се и последната в срещата, младият Минчев спечели точката за варненци, оформяйки крайното 2:2.

Снимка 416767

Гол на Белтраме пък донесе успеха за ЦСКА срещу добре организирания в защита Ботев (Пловдив). Попадението бе реализирано малко преди края на първото полувреме, като през вторите 45 минути нова промяна в резултата нямаше.

Снимка 465815

Етър пък изненада Лудогорец. Шампионите дори губеха в резултата с 0:1, след попадение на Иван Стоянов, но гол на Марселиньо, отбелязан две минути по-късно, спаси точката за шампионите.