Юношите младша възраст на ЦСКА (родени 1990 година) загубиха финала от Пирин 2001 (Бл) с 2:4 слез изпълнение на дузпи. Срещата се игра в Севлиево, а в редовното време двата отбора завършиха при резултат 1:1.

През първото полувреме възпитаниците от школата на Ивайло Андонов започнаха много по-добре и още в 5-ата минута Велинов изведе Пирин 2001 напред в резултата. Защитата на "червените" сгреши и Велинов със силен шут прати топката под гредата на Кирил Михайлов.

След попадението младите "армейци" се активизираха и изравниха чрез един от най-добрите в тази възраст Мартин Тошев, който бе точен в 27-ата минута. Марто получи топката на границата на наказателното поле и с диагонален удар прати коженото кълбо във вратата на благоевградчани.

През второто полувреме "червените" така и не стигнаха до втори гол, който щеше да им донесе титлата. В 60-ата минута Крушовски от състава на Пирин 2001 бе изгонен от съдията Антон Генов за удар без топка срещу футболист на ЦСКА.

Вчера децата на Нафтекс (родени 1992 г.) победиха след дузпи Черно море и грабнаха титлата в тази възраст.

Утре от 19,30 часа на стадион "Васил Левски" в решителна битка за трофея излизат страшите на Левски и ЦСКА. Входът е свободен.

ЦСКА - ПИРИН 2001 1:1
(2:4 при дузпите)
0:1 Велинов (5), 1:1 Тошев (27)

ЦСКА: К. Михайлов, Филипов, Р. Колев, Кирчев (Д. Колев), Дечев, Станоев, Аес, Д. Михалов, В. Тошев, Д. Димитров (Д. Коларов), Тонев (Пенков)

ПИРИН: Богданов, Христов, Хаджииванов, Д. Бошикьов, Новоселски, Хаджигаев, Михов, Стр. Попов, Захариев, Крушовски, Велинов