Преднината от две попадения за "армейците" е възстановена.

Асистенция на Десподов и гол за Сисиньо!

Предимството на домакините е намалено!

54′

2:0!

Страхотно изпълнение на Чарлс!

Засече топката от движение, от много трудна позиция, в горния ъгъл на вратата на шампионите!

Чудесно попадение!

53′

Сантана заменя Сотириу, който също се контузи.

51′

Жълт картон за Стефан Баджи.

50′

Сериозен натиск на ЦСКА и в началото на второто полувреме.

Атмосферните условия се влошиха драстично.

Снимка 530585

46′

Пиерос Сотириу сменя контузения Са.

Пиерос Сотириу: Готов съм следващият сезон да бъде успешен във всички надпревари

"Поздравления и ще продължим да работим здраво!"

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+2′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА МАЧА СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

Първото полувреме започна с масиран натиск на домакините, които потърсиха незабавна развръзка и ранен гол в своя полза.

Това се случи, за щастие на Любослав Пенев и феновете на "армейците" по трибуните.

В 4-ата минута, още при първия си изпълнен ъглов удар, столичани стигнаха до търсената преднина.

Голмайстор в тяхна полза, за пореден път през сезона, бе Юрген Матей. Той се разписа с глава, от непосредствена близост, възползвайки се по отличен начин от липсата на необходимата ориентация на бранителите пред себе си.

Лудогорец опита да отговори с две акции по фланговете, но центриранията на Десподов и Сисиньо не доведоха до нещо по-сериозно за шампионите.

Кешеру бе добре пазен от защитниците в червени екипи, но все пак някои от пасовете на съотборниците му успяваха да стигнат до него. Незабавно обаче пространствата пред него бяха затваряни и той не получи 100-процентов шанс за изява.

Амос Юга също се оказа в изгодна позиция за обстрелване на вратата в средата на полувремето, но стреля в обсега на Кахлина.

Вратарят на "зелените" показа добри умения и при изстрел на Кери от много малък ъгъл, малко преди почивката.

Преди паузата нова промяна в резултата нямаше и домакините се оттеглиха с гол аванс.

45′

Почивка.

43′

Изненадващ изстрел на Кери.

От много малък ъгъл.

Кахлина спасява.

42′

Са все пак се връща на терена.

Може би ще опита да доиграе първото полувреме.

41′

Бисмарк Чарлс остава да лежи на тревата след съприкосновение с Кешеру.

След това и Са е на земята и показва, че иска смяна.

39′

Опит за удар от много далечна дистанция.

Кешеру отправя топката към вратата на "червените".

След рикошет се стига до корнер.

Нищо опасно за "армейците".

Играта е подновена.

34′

Засада на Са.

30′

Центриране в полето на Кахлина.

Амос Юга засича подаването.

Право в обсега на вратаря.

Без нова промяна в резултата.

28′

Оспорвана битка по цялата дължина на терена.

Борба за всяка педя от игрището.

Снимка 530573

25′

Атака на Лудогорец.

Опит за завършващ изстрел на Десподов.

23′

Засада на Вион.

16′

Центриране на Турицов.

Чарлс засича топката с глава!

Без проблеми за Кахлина.

Ударът не беше достатъчно силен и точен.

Лудогорец е започнал преговори за откупуването на Кристиян Кахлина

Лудогорец стартира преговори за откупуването на Кахлина

Разградчани вече си осигуриха услугите на един вратар за следващия сезон

11′

Атака по левия фланг за разградчани.

Топката стига до Кешеру.

Опит за изстрел от много малък ъгъл.

Кълбото минава встрани от целта.

7′

Върховото постижение на Тиаго вече е факт!

115 срещи за капитана на "червените".

Тиаго записва страхотно постижение с екипа на ЦСКА днес

Ако играе срещу Лудогорец

4′

ГООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Юрген Матей е точен за "червените"!

Футболистът на "армейците" се беше позиционирал по възможно най-добрия начин и бележи от близка дистанция.

Ранен удар по самочувствието на шампионите!

Снимка 530575

3′

Центриране в наказателното поле на Лудогорец.

Без завършващ изстрел по посока вратата на разградчани.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

Първи съдийски сигнал.

1′

Минута мълчание в памет на Георги Димитров - Джеки.

30 Жорди Кайседо 74 Хюсеин Хюсеинов

ЦСКА приема Лудогорец в дербито на кръга. Срещата от първата шестица на efbet Лига запова в 19:30 часа.

В миналия кръг "червените" записаха служебна победа над ФК ЦСКА 1948, докато шампионите загубиха с 1:2 от Локомотив (Пловдив).

В днешната среща, домакините ще търсят задължителни три точки в борбата за второто място.

Освен това, тимът на Любослав Пенев ще преследва първи успех над разградчани за първенство у дома. От 15 изиграни мача на "Армията", "червените" са стигали 11 пъти до равенство у дома, а четири пъти трите точки са отивали в посока Разград.

Вандерсон ще помага на "зелената" атака срещу ЦСКА

На терена ще се появи и някой измежду Кешеру или Сотириу

Старши треньорът на "армейците" Любослав Пенев няма сериозно проблеми в състава като единственият контузен е Жеферсон.

Любо Пенев: Не ни минава през ум да подценим Лудогорец, исках мачът с ФК ЦСКА 1948 да се играе

"Купата е там и не я забравяме"

Специалистът е оптимист преди мача като заяви, че "червените" са много добре подготвени.

"Отборът е много добре подготвен и винаги ще бъде така под мое ръководство. Исках да се играе мача в предишния кръг. Получи се така, че не се състоя и не искам да го коментирам. Има си някакви причини и мотиви. Край! Мислим си за следващата среща, по-следващата, купи", заяви Пенев.

Кирил Домусчиев: Шампиони, шампиони, шампиони!