ЦСКА преби Хасково в първия мач от 1/16 финалите за Купата на България. „Червените" се наложиха с 6:2 на „Българска армия" и така обезсмислиха реванша в Хасково. Домакините дори не хвърлиха много усилия за постигане на разгрома.

Втородивизионният тим пък направи кошмарно първо полувреме и достойно второ.

Възпитаниците на Димчо Ненов започнаха стъписано срещата. В 7-ата минута „армейците" наказаха плахите им действия с гол.  Марсиньо центрира от корнер, а Венци Василев засече с глава и откри резултата. В 22-ата минута домакините получиха право да изпълнят дузпа след като Василев бе фаулиран от двама играчи на Хасково в наказателното поле. Зад бялата точка застана Марсиньо, който с лекота удвои.

Седем минути по-късно резултатът вече беше класически. Ивайло Василев излезе неразчето и изби топката лошо, Долапчиев си я поведе и на опразнената врата вкара за 3:0. До края на първата част не паднаха и повече попадения.

През второто полувреме, головете продължиха да валят.
В 50-ата минута Бадема подаде към Марсиньо, който с хубав удар вкара за 4:0. Осем минути по-късно Фо-Поре изби лошо топката в наказателното поле и Узунов успя да намали за гостите.

В 60-ата минута Сидибе изпревари Скерлев при едно центриране и вкара за 5:1. Само две минути по-късно падна нов гол. Алексиев с много далечен удар матира М'Боли за 5:2. В 83-ата минута падна и последния гол. Чочев засече подаване на Бадема и вкара първия си гол за сезона, оформяйки крайния резултат.

Така реваншът в Хасково напълно бе обезсмислен и ЦСКА е сигурен участник в осминафиналите за Купата, освен ако не се случи чудо.