Турнир: Контроли 2024 Стадион: Зрители: Мачът се играе без публика
90′

КРАЙ НА МАЧА!

ЦСКА победи Струмска слава с 4:0 в контролен мач

ЦСКА с нова победа в зимните си контроли, "червените" разгромиха тим от Втора лига

Селекцията на Акрапович вкара четири гола на Струмска слава

87′

ГОООЛ ЗА ЦСКА!! АХМЕДОВ! 4:0! Адалберто Пеняранда даде заявка за силна футболна пролет след появата му в игра. Активният венецуелец беше в основата и на четвъртия "червен" гол. Тогава, близо до аутлинията, той се пребори с бранител на тима от Радомир и пусна перфектен пас за Ахмедов, който отбеляза от няма и метър пред голлинията.

80′
Снимка 515529

78′

Тимът от Радомир можеше да инкасира и четвърто попадение, няколко минути по-късно. Симеонов обаче отрази с една ръка далечен шут на Джером Синклер.

71′

ГООЛ ЗА ЦСКА!!3:0!!! ЕНРИКЕ! Малко, след като се появи в игра Рафаел Енрике също записа името си сред голмайсторите. Ахмедов и Синклер комбинираха умело, което позволи на англичанина да центрира в полето на гостите. Връхлитащият около далечната греда бразилец се измъкна от своя персонален пазач и без допълнителна подготовка матира Симеонов за 3:0.

70′

В игра за ЦСКА се появяват: Пламен Гълъбов , Иван Турицов, Радослав Живков, Ахмед Ахмедов, Джером Синклер, Енрике Рафаел, Тонислав Йорданов и каращият проби ганаец Иса Худа

Снимка 515523

64′

Амос Юга се появява на терена и заменя Жеферсон.

64′

Адалберто Пеняранда заменя Юнус Санкаре, голмайстор от първото полувреме.

64′

Бранител на Струмска слава блокира опасен удар на Тиаго Родригес, който стреля в наказателното поле на гостите и топката отиде в ъглов удар.

Снимка 515528

63′

Промени в лагера на ЦСКА. Густаво Бусато напуска терена, а на негово място ще видим Димитър Евтимов.

50′

ЙОМОВ!! ЦСКА можеше да повтори упражнението от първото полувреме и да стигне до ранен гол. Извеждащ пас на Санкаре единствено бе леко стопиран от бранител на Струмска слава, само за да може топката да падне на волето на Георги Йомов. Изстрелът му от въздуха премина на сантиметри от далечната греда.

48′

В игра за ЦСКА се е появил Греъм Кери, който ще замени капитана Петър Занев.

47′
Снимка 515526

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

44′

ЦСКА можеше да завърши първата част с класика. В 45-ата топката много бързо бе пратена от единия на другия фланг, където най-добрият на терена Брадли Мазику отправи прострелно подаване в полето на Петков. Стражът на гостите действа решително и изби преди някой измежду Соу и Санкаре да засече.

Снимка 515527

37′

Брадли Мазику и Петър Занев сътвориха поредна добра комбинация по фланга. Африканецът отново навлезе навътре в половината на опонента, но близо до аутлинията баше затворен от бранител на Струмска слава и не успя да центрира.

30′

Силни мигове за нападението на ЦСКА, като с гола се разминаха Тибо Вион и Али Соу. От другата страна на игрището, на Густаво Бусато не се налага да се намеса по какъвто и да е начин.

20′

ГООЛ ЗА ЦСКА!! 2:0!! АНТОВ! "Армейците" удвоиха своята преднина в 20-ата минута. Тибо Вион центрира от корнер, Валентин Антов остана непокрит на първа греда и елегантно с глава прониза вратата на Струмска слава.

19′

Предупреждение и за Борислав Николов.

18′

Неочаквано напрежение беляза 18-ата минута на спаринга, когато капитанът на домакините Петър Занев се сдърпа с централния нападател на Струмска слава - Борислав Николов. Това доведе и до остра размяна на реплики между двата щаба, като реферът Йото Гарабедов пробва да тушира проблематичната ситуация с два жълти картон.

Снимка 515533

13′

ГООЛ ЗА ЦСКА!! 1:0!! САНКАРЕ! Натискът на ЦСКА даде ефект в 13-ата минута, когато резултатът беше открит от Санкаре. Всичко започна след грешка в изграждането на радомирската атака. Брадли Мазику съумя да пробие по фланга, след което центрира перфектно за включилия се Юнус Санкаре, който отблизо с глава не остави шанс на Драгомир Петков.

Снимка 515531

11′

Антон Тунгаров получава жълт картон, тъй като се принуди да събори Жеферсон пред наказателното поле.

3′

ЦСКА очаквано взе тотален контрол над срещата. Още в третата минута "армейците" можеха да открият резултата, но стражът на радомирци предвиди извеждащия пас към Али Соу и съумя да изпревари гамбиеца.

1′