Претендира за официално предупреждение за съперников състезател.

Повторенията показват, че по-скоро няма тенденциозност в отсъждането, като фаулът е неволен.

Гълъбов сменя Смоленски.

45′

Играта е подновена.

45+2′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА МАЧА СЛЕД КРАЯ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

Първото полувреме със сигурност не бе едно от най-добрите за ЦСКА през сезона.

"Червените" започнаха, приемайки още от първата минута играта в собствената си половина от терена и сгрешиха.

Резултатът беше открит след едва 8 минути игра. От дузпа точен за домакините беше Костадинов. Нарушението дойде след нечисти действия на Занев в наказателното поле и извършен от него фаул. Повторенията на ситуацията обаче оставиха поле за съмнения, като изглеждаше, че и двамата състезатели се блъскаха, а дори нарушението е на линията на пеналта.

Така или иначе обаче "паненката" на Костадинов даде предимство на домакините.

Правеше впечатление, че дори след отбелязването на гола, Царско село атакуваше повече, използвайки предимно крилата си.

ЦСКА не беше достатъчно агресивен, като личеше умора в редиците на тима.

В 34-ата минута гостите останаха с човек по-малко, след като за второ поредно нарушение в близост до Бусато, Занев видя втори жълт картон и остави тима си в намален състав.

Нова промяна в резултата до почивката нямаше и Царско село се оттегли с гол преднина.

45′

Почивка.

44′

Амос Юга е един от най-стабилните състезатели на ЦСКА през първото полувреме.

Нееднократно се намесва решително при центрирания в полето на "червените".

43′

Игра с ръка на Марков.

Нарушение в полза на ЦСКА.

39′

Манев сменя Стеванович.

Принудителна промяна.

37′

Изстрел на Костадинов директно от свободен удар!

Бусато спасява.

Солидна намеса на вратаря на "армейците".

35′

Вторият фаул на Занев изглежда реален.

Този път бранителят не може да има сериозни претенции.

Забави се, в опита си да настигне съперниковия състезател.

34′

Втори жълт картон за Занев!

ЦСКА остава с човек по-малко на терена!

27′

Засада на Кейта.

26′

Жълт картон за Даскалов.

25′

Изстрел на Смоленски!

Над вратата.

Показа самочувствие младокът, като стреля от много сериозна дистанция.

22′

Личи умора в редиците на ЦСКА.

Скоростта в атаките на "червените" може да бъде далеч по-добра.

16′

Домакините атакуват предимно по крилата.

Опитват се да се настанят трайно в полето на "армейците".

Въпреки че водят в резултата, държат да владеят топката по-често.

14′

Прекалено силно подаване за Варела.

Поредна пропиляна възможност за ЦСКА.

9′

Повторенията на ситуацията за дузпата са доста любопитни.

Показват взаимно изблъскване между двамата футболисти.

Също така е възможно да бъде прието, че фаулът стартира преди границата на наказателното поле или на самата линия.

Дискусионна ситуация.

8′

ГОЛ!

1:0!

Технично изпълнение на Костадинов!

"Паненка", която не остави шансове на Бусато!

7′

Жълт картон за Занев.

Фаул след границата на наказателното поле.

Домакините претендират за дузпа...

Такава е отсъдена!

ДУЗПА за Царско село!

6′

Изстрел от далечна дистанция на Стеванович.

Право в ръцете на Бусато.

Никакви проблеми за вратаря на "армейците".

5′

Първи удар към една от двете врати.

Реян Даскалов го отправя.

Без успех.

Снимка 527592

Източник: topsport.bg

2′
Данаил Ганчев гледа на живо мача на ЦСКА

На трибуните са още Стойчо Стоилов, Трифон Попов, Алън Пардю и Ива Уорън

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА

1′

28 Пламен Гълъбов

Царско село приема ЦСКА в мач от 24-ия кръг на efbet Лига. Срещата на комплекса до Околовръстното започва в 18:30 часа.

"Червените" са с повишено самочувствие след успеха над Лудогорец в полуфиналите за Купата и ще търсят първа победа в първенството при Любослав Пенев. Треньорът е наказан и няма да може да води своя отбор от пейката.

Любослав Пенев: Пращам запис на УЕФА, този съдия няма място дори в махленския футбол!

Пенев изригна: Пращам запис на УЕФА, този съдия няма място дори в махленския футбол!

"На всичко отгоре има лъжи в съдийския доклад!"

Указания ще дават асистентите му Пабло Караско и Йордан Йорданов-Жан. Двамата бяха с него и при "царете".

ЦСКА удари Левски в дербито при 19-годишните

"Червените" се наложиха с 2:0

Извън сметките за гостуващия тим са защитниците Матей, Турицов и Мазику, които също изтърпяват санкции. Тиаго Родригес също пропуска мача, както и Жеферсон, който е контузен.

За Царско село се завръща капитанът Мартин Кавдански, който изтърпя наказание.

"Царете" ще се опитат да вземат първи точки при новия си треньор Антони Здравков.