Лазар Туфегджич напуска терена. Калоян Кръстев влиза на негово място.

Асен Чандъров влиза на мястото на Димитър Костадинов.

72′

Мартин Стойчев излиза, Мирза Делимеджач влиза на неговото място.

71′

Линдсет продължава да бъде много активен в мача. Футболистът се измъкна между трима футболисти на гостите и центрира, но ударът с глава на Морено бе спасен от Шейтанов.

Снимка 584137

Източник: Стартфото, Костадин Андонов

65′

Тибо Вион влиза на мястото на Галин Минков.

65′

Мено Кох заменя Георги Йомов.

59′

ГОЛ! Браян Морено! Линдсет напредна опасно и подаде към нападателя, който се озова сам срещу вратаря и с премерен удар по земя прати топката във вратата.

54′

Дюкенс Назон излиза, Браян Морено влиза на неговото място.

Снимка 584136

48′

Линдсет пусна хубаво извеждащо подаване към Назон, но излезлият напред Шейтанов успя да изчисти топката.

47′

Асен Георгиев заменя Кристиян Пешов.

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

42′

Красиан Колев получава жълт картон.

40′

Йомов! футболистът получи хубаво подаване от Джонатан Линдсет. Вместо да шутира, българинът опита да овладее топката. Шейтанов обаче чакаше именно това. Вратарят скъси дистанцията и Йомов стреля покрай вратата.

35′

Жеферсон също е оцветен в жълто.

Снимка 584135

30′

Галин Минков получава жълт картон.

27′

Георги Йомов изведе Дюкенс Назон в наказателното поле, но хаитянският нападател прати топката покрай лявата греда.

17′

Красиан Колев центрира от пряк свободен удар. Топката стигна до Айкут Рамадан, но той се забави прекалено много и защитата на "червените" се справи със ситуацията.

Снимка 584132

14′

"Армейците" отново вдигнаха темпото, но не успяват да пробият добре подредената от Славко Матич защита на гостите.

9′

Симеон Александров прати топката във вратата на Димитър Евтимов. Попадението му обаче бе отменено заради засада.

8′

Георги Йомов бе близо до това да овладее топката след извеждащо подаване от далечно разстояние. Димитър Шейтанов обаче следеше ситуацията и предвидливо излезе и изчисти.

Снимка 584131

4′

Логично, домакините владеят повече топката в първите минути на срещата.

1′

28. Браян Морено 19. Реди Каса

ЦСКА приема Септември в мач от шестия кръг на efbet Лига. По програма двубоят трябваше да започне в 18:15 ч., но заради отложената среща между Лудогорец и Левски, сблъсъкът на стадион "Българска армия" бе изместен за 20:00 часа.

"Червените" се завръщат на домашната сцена, след като отложиха последния си шампионатен мач с Ботев (Пловдив), за да се концентрират изцяло върху реванша със Сейнт Патрикс. В крайна сметка това даде резултат и тимът на Саша Илич преодоля своя протнивник, като по този начин се класира за плейофа в Лигата на конференциите, където ще се изправи срещу швейцарския Базел.

Бразилец стартира за ЦСКА срещу Септември

Ето подробности

Очаква се треньорът на "армейците" да направи някои промени в стартовия състав с мисъл за предстоящия плейоф срещу Базел. Под въпрос за двубоя остава нападателят Дауда Бамба, който пропусна гостуването на Сейнт Патрикс заради вирусно заболяване.

Септемврийци нямат сериозни кадрови проблеми и ще заложат на всичко най-добро в опит да вземат нещо от "Армията".