Макречкис нахлу в наказателното поле и подаде към Станислав Костов, който шутира. Юрген Матей обаче се намеси геройски и блокира удара.

Венцислав Бенгюзов получава жълт картон.

31′

Изстрел на Станислав Шопов! Янко Георгиев спасява.

26′

ГОЛ! Иван Тасев! Радослав Цонев преодоля съпротивата на Амос Юга и подаде към Станислав Костов. Таранът изведе Тасев сам срещу Димитър Евтимов. Футболистът на Пирин запази хладнокръвие и преодоля стража на "армейците".

23′

ГОЛ! Браян Морено! Дюкенс Назон добре задържа топката и подаде вляво за Шопов. Той върна към хаитянина, който пък изведе по прекрасен начин Морено, който с техничен диагонален изстрел прати кълбото във вратата.

19′

ГОЛ! Дюкенс Назон е точен от бялата точка!

17′

Дузпа! Янко Георгиев повали на земята излезлия очи в очи срещу него Браян Морено. Съдията Иво Андреев е категоричен.

14′

Мартин Смоленски заменя Красимир Станоев, който се контузи.

11′

Играчите на Пирин владеят повече топката в първите минути на срещата.

Снимка 589771

5′

Дюлгеров! Футболистът засече с глава центриране от ъглов удар. Бившият играч на "червените", който остана необезпокояван в непосредствена близост до вратата, прати топката покрай дясната греда.

1′

30. Дауда Карамоко Бамба 25. Илиан Костов

ЦСКА приема Пирин в мач от 12-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Българска армия" започва днес в 17:30. Главен рефер е Иво Андреев.

"Червените" са в търсене на победа след като преди паузата, в миналия кръг загубиха от Левски с 0:2

.ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

От своя страна съперникът изглежда повече от подходящ. "Орлетата" се представят неубедително от началото на сезона и са в зоната на изпадащите.

Дюкенс Назон: Левски категорично не са по-добри от ЦСКА, феновете им, които ни обиждаха са глупави

"Много е обидно"

"Червените" ще са без наказания Иван Турицов, както и Асен Дончев, който е трайно контузен.

За Пирин до последно под въпрос ще е Петър Занев. Любопитна подробност е, че в състава на гостите има осем играчи, които в различни периоди са преминали през "Армията". Това са: Николай Бодуров, Петър Занев, Александър Дюлгеров, Станислав Костов, Преслав Йорданов, Андрей Йорданов, Красимир Станоев и Мартин Смоленски.