ЦСКА загуби с 2:3 от Локомотив (Горна Оряховица). Двата отбора премериха сили в приятелки мач, който се игра на терена на „железничарите" от Горна Оряховица.

Гостите от София откриха резултата още в 5-ата минута чрез реализатора си Серджио Буш. Румънският таран се разписа от дузпа, отсъдена за нарушение срещу самия него.

Четвърт час по-късно домакините изравниха резултата. След изпълнение на пряк-свободен удар Горанов игра с топката с глава и вкара зад Дивиш - 1:1. При този резултат завърши първата част.

След почивката столичани отново излязоха напред в резултата. Това се случи в 61-ата минута, когато Фелипе намери в полето резервата Божилов, който от движение вкара за 1:2.

И когато срещата вървеше към победа за ЦСКА, в последните минутки домакините успяха да осъществят малко очакван обрат. В 77-ата минута Локо стигна до 2:2, а малко след това Танев вкара за крайното 3:2 за Локомотив.