Турнир: efbet Лига Стадион: "Българска армия", гр. София Зрители: 0
90+2′

Край на мача - 6:0.

90+1′

ЖОРДИ! 6:0 ЗА ЦСКА!

Домакините са отличници днес - Кайседо оформя най-изразнителната победа през сезона след силен удар от близка дистанция.

90′

КАЙСЕДО! 5:0 ЗА ЦСКА!

Жорди се разписа от дузпа след удар в средата на вратаря. "Червените" намериха своя нов изпълнител на наказателни удари след колебанията в близкото минало.

80′

Айтов получава картон.

75′

Младият Дончев заменя Кери.

74′

МАТЕЙ! 4:0 ЗА ЦСКА!

Ново отлично изпълнение на ъглов удар от "червените". Кери се реабилитира за пропуска по-рано, като сложи топката на главата на нидерландеца. Той я заби в мрежата на безпомощния Макенджиев. Изглежда Любо Пенев е работил върху ефективността от статични положения.

74′
71′

Клиничен Иван Турицов!

Страхотен шпагат на младия българския национал. Образцово изпълнение, с което опропасти шанс на гостите за почетно попадение.

68′

Шанс за Смоленски, който влиза на мястото на Феде Варела.

67′

Кайседо успя да си създаде положение още с първите секунди на терена. Чудесно позициониране на Макенджиев, които се справи с шута на голаджията.

65′

Кайседо влиза на мястото на Чарлс.

65′

Гълъбов заменя голмайстора Кох.

65′

Синклер ще доиграе мача за сметка на Кейта.

63′
Снимка 528071

62′

Буджама вместо Ангелов

56′

Картон и за Терзиев, който извърши грубо нарушение срещу Мазику.

54′

Непростимо!

Кери се отчете с невероятен пропуск. Ирландецът стреля от 10 метра разстояние при почти опразнена врата, но незнайно защо заложи на силата. Топката се отби в горната греда и излезе в аут.

53′

Минков получава жълт картон за реплики в този коректен мач. Футболистът спори дълго, видимо е изнервен от изоставането в резултата.

52′
51′

КЕРИ! 3:0 ЗА ЦСКА!

Ирландецът беше изведен от Варела и прехвърли елегантно Макенджиев. Втора асистенция за Феде, а резултатът на "Армията" вече е класически.

47′

Заучен на тренировки фаул от ЦСКА. Федерико Варела пусна бърз пас вдясно на наказателното поле на Монтана към Жул Кейта. Той отправи диагонален шут, който обаче не затрудни Макенджиев.

46′

Законов влиза на мястото на Цонков.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Първата част приключи при резултат 2:0.

37′
36′

ВИОООН! 2:0!

Далечен шут на французина се отби в гърба на противников защитник и топката беше неспасяема. Тибо показва самочувствие да пробва от дистанция и това се отплаща.

33′

Топовен изстрел на Кери профуча покрай вратата. Вероятно, ако не беше заложил единствено на силата, в момента преднината щеше да е удвоена.

31′

Владението на топката в проценти е 64:36. "Червените" са с притежание около 2/3 от игровото време.

27′
Снимка 528070

26′

Варела премина елегантно двама съперници, но шутът му не бе нищо особено и Макенджиев улови с лекота.

20′

Сериозен домакински натиск в първите 20 минути, каквито бяха и очакванията.

15′

Куриоз!

Кох вкара втори гол, но той беше отменен заради опасна игра в малкото наказателно поле. Бранителят днес излезе с огромно самочувствие. В тази зона на терена обаче почти всяко съприкосновение с вратаря се отсъжда в негова полза. Едва ли, някой е очаквал Мено да реализира две попадение в рамките на 15 минути, а не бе далеч да го стори.

14′
12′

КОООООООХ! ГОЛ ЗА ЦСКА!

Варела изпълни корнера и достави чудесна топка на главата на Мено Кох. Дебютен гол за новия лидер в защитата на ЦСКА, който се извиси в наказателното поле между двама играчи на гостите и заби неспасяемо топката в мрежата!

11′

Чудесен пробив на Мазику, който навлезе от фланга към дъгата на наказателното поле и стреля опасно. Шутът рикушира в противников играч и топката излезе в корнер.

7′
Снимка 528073

5′

Огледална ситуация пред другата врата. Кери се слави с отлично центриране, но този път подаването му беше лесна плячка за противниковия страж.

4′

Протоколна намеса на Евтимов. Улови топката след нещо между удар и подаване на Кики. Стражът на домакините започва своя четвърти мач като титуляр и изглежда решен да се докаже.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СРЕЩАТА!

1′

Начало на мача.

1′

30 Жорди Кайседо

ЦСКА приема Монтана в мач от 25-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Българска Армия" започва в 18:15 часа. Главен съдия е Димо Димов.

"Червените" излизат за задължителна победа след загубата от Царско село в миналия кръг. Монтана изглежда идеален съперник за това, намира се на последното място в класирането.

Съставът на Атанас Атанасов обаче не веднъж е поднасял изненади и даде да се разбере, че не е за подценяване, което трябва да бъде червена лампа за "армейците".

Преди този мач, ЦСКА е на 4-ото място с 44 точки, като при успех днес, ще се придвижи с позиция по-нагоре. От своя страна гостите са последни с 19 точки и трябва да се борят със зъби и нокти за оцеляването си.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Старши треньорът на домакините Любослав Пенев отново няма да води тима след изгонването си в битката с Лудогорец. Извън сметките му за състава ще бъдат Петър Занев и Георги Йомов, които са наказани заради натрупване на картони.

ЦСКА ще трябва да плаща солидна глоба на БФС

За жълт картон на Йомов

Контузии продължават да лекуват Тиаго и Жеферсон. Монтана традиционно играе много трудно срещу "червените". Тимът няма победа над столичния гранд от 2014 година, когато се наложи с 2:1 на 1/6-финалите за Купата на България.