Турнир: efbet Лига Стадион: "Българска армия", гр. София Зрители:

КРАЙ НА МАЧА!

90+4′

Вион получава жълт картон!

90+2′

ГОООЛ! ЦСКА слага точка на спора с гол на Георги Йомов! Мухар изведе Йоан Баи вдясно, крилото центрира към Йомов и той не сгреши! 2:0 за "армейците"!

90+1′

Мики Орачев получава жълт картон за реакция срещу решение на рефера Станимир Тренчев.

90′

Три минути добавено време!

86′

Жълт картон за Христо Иванов, който влезе опасно в краката на Йоан Баи.

80′

Последна смяна за ЦСКА. Жеферсон заменя Греъм Кери.

78′

Валентин Николов влиза на мястото на Дуарте.

71′

Октавио нанесе опасен изстрел от дистанция, Бусато изби, а при добавката Александър Александров прати топката в мрежата на "червените", но той се е намирал в положение на засада и голът бе правилно отменен.

64′

Спокойни минути на стадион "Българска армия". ЦСКА търси втори гол, а гостите дебнат да изненадат "червените" на контраатака.

54′

Греъм Кери получава жълт картон!

46′

ГОООЛ! Тук вече грешка няма! ЦСКА излиза напред в резултата! Йоан Баи разсече отбраната на гостите с пас към Йомов, той пое топката и пусна вдясно към Кайседо, който на опразнената врата я прати в мрежата за 1:0!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА!

45′

ПОЧИВКА!

44′

ГОООЛ! Йоан Баи бележи за ЦСКА!

Момент! Попадението е отменено за игра с ръка на Кайседо малко по-рано при атаката на "армейците".

43′

Втора принудителна смяна за ЦСКА! Амос Юга отстъпва мястото си на Иван Турицов.

42′

ГРЕДА! Тибо Вион опита да центрира отдясно, топката рикошира в крака на Пинсон и за малко не влетя във вратата, но десния страничен стълб спаси гостите!

40′

Матеус Дуарте получава първия жълт картон в мача.

39′

ЙОМОВ! Невероятен пропуск! Крилото на ЦСКА получи пас от Баи, който го изведе очи в очи с Любенов, но стражът на "железничарите" скъси дистанцията и не позволи да бъде преодолян. В последните минути играта се оживи.

37′

В ответната атака и Александър Александров опита късмета си с удар от дистанция, но той не намери очертанията на вратата.

36′

Шанс за ЦСКА! Тибо Вион напредна по десния фланг, влезе навътре и нанесе силен шут с неудобния си ляв крак, но Любенов внимаваше и спаси! "Армейците" получиха корнер, но от него не произлезе нищо.

27′

Ето я и първата възможност за гол. Тя е за гостите от Локомотив. Дуарте нанесе удар от воле, който рикошира в крака на Мазику и топката мина на сантиметри от десния страничен стълб на вратата.

23′

Измина 1/4 от мача. Все още няма положения за гол пред нито една от двете врати. Владението на топката е в полза на домакините: ЦСКА 58% - Локомотив (София) 42%.

17′

Играта доста често е накъсвана с нарушения, при които играчите на гостите лежат по 1 минута на терена.

Снимка 555804

14′

ЦСКА продължава да е по-активният от двата отбора, но в играта на "армейците" има доста брак и все още не успяват да установят пълен контрол върху двубоя.

9′

Принудителна смяна в състава на ЦСКА. Федерико Варела получи удар в бедрото и няма да може да продължи участието си. На негово място се появява Йоан Баи.

5′

В първите минути ЦСКА се настани в половината на своите гости. "Армейците" осъществяват домакински натиск, но засега без чисти положения пред вратата на "железничарите".

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В СРЕЩАТА!

1′

19 Иван Турицов 8 Христо Иванов

Отборите на ЦСКА и Локомотив (София) се изправят един срещу друг в едно от емблематичните столични дербита на българския футбол. Трите точки са задължителни и за двата състава, които имат доста различни цели в шампионата.

"Армейците" се борят за титлата, но амбициите им бяха леко накърнени, след като загубиха важното си гостуване на Лудогорец в Разград. "Железничарите" от своя страна търсят стабилност и установяване в средата на efbet Лига.

Владо Манчев: Мечтата ми беше да играя за ЦСКА и тя се сбъдна

Преди да вземат някого в ЦСКА, трябваше да убеди с качествата си.

Отборът на Иван Колев се намира в опасната зона на 11-ата позиция. Освен това няма победа вече 7 поредни мача в първенството.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В СТОЛИЧНОТО ДЕРБИ!

Любопитно е, че ЦСКА и Локо ще изиграят два мача помежду си в рамките на две седмици. Причината е, че първият двубой помежду им, който трябваше да се проведе в началото на сезона, бе отложен заради натоварената програма на "червените" в Европа.

Стойчо ще прави промени в състава на ЦСКА

За мача със столичното Локо

Стойчо Младенов не може да използва в днешния двубой наказания Матей и контузените Кох и Ахмедов. За гостите проблемите също не са малко. Иван Колев не може да разчита на контузените Димитров и Петков, както и наказаните Милошев и Рапосо.

Иван Колев скочи на ВАР: Трябваше да внася справедливост в играта, но тук нещо намирисва

"Имаше абсурдни решения"

Главен съдия на срещата е Станимир Тренчев, с помощници Димитър Димитров и Павлин Михайлов. С ВАР ще се занимават Георги Кабаков и Мартин Маргаритов. Делегат на БФС е Йво Марков, а работата на реферите зорко ще следи Атанас Бозев.