Жеферсон влиза на мястото на Карло Мухар.

69′

Ахмед Ахмедов влиза на мястото на Карол Метс.

66′

Трети ГОЛ за Локомотив! Хеттрик на Георги Минчев. Той засече с глава центриране отдясно и с летящ плонж не остави шансове на Густаво Бусато.

61′

Жълт картон за Емил Янчев.

59′

Юга влиза на мястото на Вилдсхут.

59′

Тибо Вион излиза, а на негово място се появява Йоан Баи.

58′

Жълт картон за капитана Юрген Матей.

55′

Втори ГОЛ за Локомотив (Пловдив)! Отново Георги Минчев! След изпълнение на корнер, Тибо Вион не се намеси добре и отклони към Минчев, който с крак бележи 0:2!

54′

Кристиан Гомис напредна с топката и отправи коварен удар с левия крак. Бусато обаче внимаваше.

49′

ГОЛ за Локомотив (Пловдив)! Томашевич напредна с топката и опита удар от дистанция. Получи се обаче остро центриране. Кълбото попадна на главата на Георги Минчев и нападателят на гостите изведе своите напред в резултата.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПОЧИВКАТА!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! Динамичен двубой, но без сериозни положения пред двете врати.

44′

Далечен удар на Карло Мухар, но топката мина на сантиметри от гредата!

38′

Отново шанс за Вилдсхут! Той влезе мощно отляво, освободи се от защитник, но останал сам срещу вратаря, стражът усети къде ще бие и с крак опази вратата си.

Снимка 551972

37′

Шанс за ЦСКА! Георги Йомов центрира за Вилдсхут, нидерлнадецът стреля, но Карагерен застана на пътя на топката и блокира шута.

30′

ЦСКА има съвсем леко предимство в притежанието на топката - 52%-48%

21′

Емил Янчев заменя контузения Витанов.

18′

Играта временно е спряна. Петър Витанов има някакви проблеми и дава знак за смяна.

15′

ЦСКА е по-активният отбор, но "армейците" не успяват да измислят нищо в предни позиции. "Смърфовете" отговарят с опасни контраатаки.

Снимка 551973

6′

Гостите изпълниха няколко корнера, при които се стигна до разбърквания в полето на Бусато, но до нищо по-сериозно.

1′

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

Началото на мача се бави заради напрежение по трибуните. Фенове на Локомотив (Пловдив) чупят и хвърлят седалки.

Бой на "Армията"! Фенове на Локо (Пловдив) чупиха и хвърляха седалки

Полицията се намеси

1′

След шест минутно забавяне, началото на срещата вече е дадено.

3 Жеферсон 7 Шакил Сно

ЦСКА и Локомотив (Пловдив) се изправят един срещу друг във втория двубой от неделната програма на 13-ия кръг в родната efbet Лига. Срещата на стадион "Българска армия" започва в 16:30 часа.

"Армейците" се намират в подножието на върха с актив от 23 точки, докато "черно-белите" заемат 7-ата позиция с 14 пункта.

Христо Крушарски: Аз с феновете на ЦСКА нямам никакви проблеми

Постоянно ме спират и си говорим по всякакви теми

В предишния кръг от първенството "червените" изиграха един от най-слабите си двубои от началото на сезона и могат да са доволни на нулевото реми с Берое в Стара Загора. Това бе втора издънка за играчите на Стойчо Младенов, които по-рано през кампанията се препънаха и срещу Славия.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Локомотив (Пловдив) потегли много колебливо в първенството, но постепенно навлезе в ритъм и за първи път през сезона записа две предни победи. "Черно-белите" се наложиха с по 2:1 Пирин (Благоевград) и ФК ЦСКА 1948, което им позволи да се изкачат в горната половина на класирането.