Турнир: efbet Лига Стадион: "Българска армия", гр. София Зрители: 10213

Гидженов посочи бялата точка - дузпа за ЦСКА!

90+8′

Домакините искат дузпа за игра с ръка на Грънчов. ВАР ще разгледа ситуацията.

90+1′

Шопов центрира от корнер, Кох остана под топката, която мина встрани и от Назон, излизайки в аут.

90′

Осем минути добавено време.

89′

Жълт картон за Чарлс.

87′

Алекс Колев бе заменен от Диков.

86′

Педриньо бе заменен от Карагарен.

85′

Ганев получи жълт картон.

79′

Вион бе заменен от Чарлс.

77′

Шопов замени Линдсет

74′

Сериозен домакински натиск през втората част. След подновяването на играта, която бе спряна заради димната завеса, Вион стреля от фаул, но Колев изби, а в следващата атака Кох отправи изстрел с глава, но встрани от целта.

72′

Чочев фаулира Турицов и получи жълт картон.

70′

Играта е спряна временно заради димна завеса, пречеща на видимостта на терена.

66′

Ценов замени Сидклей.

62′

Кох събори Алекс Колев, виграчът на гостите се ядоса и изблъска грубо защитника на "червените", след което двамата влязоха в спор. Жълти картони и за двамата.

59′

Жълт картон за Умарбаев.

59′

Кох замени Матей.

51′

Греда! Матей бе съборен от Умарбаев. "Червените" получиха шанс да изпълнят пряк свободен удар от изгодна позиция. Тобиас Хайнц стреля директно, но прати топката в горната греда!

48′

Александров замени Фуртадо.

46′

Назон замени Туфегджич на почивката.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

ГОЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Педриньо напредна и си освободи пространство за изстрел и от около 25 метра прати топката във вратата на Бусато. Бразилецът не успя да се намеси добре и бързо допусна изравняване на резултата, секунди преди края на полувремето.

40′

ГОЛ ЗА ЦСКА! След изпълнение на тъч Тибо Вион изпрати топката в наказателното поле, там Симеон Петров изчисти, но право в краката на Енес Махмутович, който стреля от дъгата пред наказателното поле и прати топката в долния десен ъгъл за 1:0!

36′

Пропуск! Иван Турицов подаде към Джонатан Линдсет, който бе на отлична позиция в наказателното поле на гостите, но ударът му отиде високо над вратата, разочаровайки "армейците".

31′

Туфегджич стреля, топката бе избита от играч на гостите и попадна в Линдсет, но и той не сполучи в опита си да реализира.

27′

Русев центрира от корнер, Симеон Петров скочи високо и стреля с глава, но прати топката над вратата, пазена от Бусато.

26′
Снимка 620820

Източник: startphoto.bg

24′

Даскалов получи официално предупреждение заради нарушение срещу Хайнц, удряйки го в устата. Норвежецът се нуждае от лекарска помощ.

17′

Гарсес подаде акробатично към Тобиас Хайнц в наказателното поле, който имаше добро пространство и стреля, но встрани от десния страничен стълб.

13′

Първи картон в мача - получава го Матей след нарушение срещу Умарбаев.

Снимка 620812

11′

Хайнц подаде много добре към Гарсес пред наказателното поле, нападателят опита да се пребори за топката между няколко играчи на ФК ЦСКА 1948, настана кратко разбъркване, но в крайна сметка гостите се справиха и избиха, като не му позволиха да застрашава вратата на Ганев.

6′

В първите минути на двубоя, гостите показват, че ще опитат да затруднят максимално борещите се за титлата "армейци". Притежание на топката - 30% на 70% в полза на ФК ЦСКА 1948.

4′
Снимка 620810

1′

Реферът Радослав Гидженов дава НАЧАЛО НА ДВУБОЯ!

6 Християн Петров 99 Радослав Кирилов

ЦСКА и ФК ЦСКА 1948 ще премерят сили в сблъсък от 34-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион "Българска армия" стартира от 18:00 часа и ще бъде ръководен от съдията Радослав Гидженов.

Домакините могат да триумфират с титлата още днес, ако играчите на Саша Илич постигнат победа, както и Левски да се наложи над Лудогорец. "Армейците" са първи 80 точки, докато разградчани са втори със 79 пункта.

ФК ЦСКА 1948 се раздели със защитник

Договорът му изтече

Така разликата кръг преди края на първенството, ще се увеличи на 4 точки между "червените" и Лудогорец, което би било достатъчно за спечелването на първенството.

Откакто започнаха плейофите, двата тима не са допуснали поражение. ЦСКА е с два успеха и едно равенство, а ФК ЦСКА 1948 три пъти завърши наравно. Именно ремито с Лудогорец (2:2) помогна на ЦСКА да се върне на първото място в класирането.

Саша Илич оставя Юга в халфовата линия, Хайнц и Гарсес повеждат "червената" атака