ЦСКА победи Етър с 2:0 в контрола

Силата на ЦСКА вече се усеща и на българска земя

"Армейците" победиха Етър с 2:0

87′

ЧЕРВЕН КАРТОН! Чехът Любош Адамец спря откъсващия се сам срещу вратаря Енрике и реферът Вангел Вангелов моментално го изгони. Все пак Етър не доигра срещата с човек по-малко, а получи шанс да вкара нов играч в контролата.

86′

КОЛЕВ! Страхотен шут на Никола Колев от средна дистанция, който е спасен с вещина от Христо Иванов.

77′

Жълт картон и за Сашо Александров, който неуспешно опита да си изпроси дузпа.

68′

Първи жълт картон в мача - получава го Йордан Апостолов.

56′

Удар на Густаво Кулма с външен фалц, който премина на сантиметри от страничната греда на Христо Иванов.

54′

На Панчарево стана горещо в 54-ата минута, когато част от феновете на ЦСКА бяха готови да нахлуят на терена. Причината за този гняв се казваше Сашо Александров, който на няколко пъти игра доста грубо срещу Густаво Кулма. Всичко обаче бе стопирано само до цветущи псувни по адрес на Алеша.

53′
Александър Дюлгеров: Надявам се да спечелим титлата

Дюлгеров: Тежи ни това, че не сме в Европа

"Играем на едно добро ниво"

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

38′

ГООЛ ЗА ЦСКА!! 2:0!! РУБЕН ПИНТО!! "Червените" все пак удвоиха своята преднина. Това се случи малко преди края на първата част, а "вина" за това имаха португалците Давид Симао и Рубен Пинто. Първият демонстрира отличен поглед върху играта и отправи центриране в перспектива за сънародника си, който изскочи зад гърба на Минков и с глава прати коженото кълбо в обратния ъгъл на "виолетовия" вратар.

31′

ГРЕДА!! Етър продължаваше да изпитва трудности с това да пази плътно офанзивните играчи на ЦСКА. При нова такава ситуация в 31-ата минута Давид Симао стреля от 14 метра, но след като срещна тялото на Каранга, топката само разтресе горната греда на Христо Иванов.

30′

ОТМЕНЕН ГОЛ! Ново попадение на домакините беляза контролната среща в 30-ата минута. За жалост елегантното изпълнение на Меркадо не бе зачетено, тъй като еквадорецът се оказа в положение на засада.

18′
Венци Василев: Чакам за чужбина, ако не се случи нищо, подписвам с Етър

Венци Василев: Още не съм подписал с Етър

"Чакам 1-2 оферти от чужбина"

16′

ГООЛ ЗА ЦСКА!! 1:0!! КИРИЛ ДЕСПОДОВ!! ЦСКА умело дочака своя миг и поведе в резултата с настъпването на 16-ата минута. Кевин Меркадо пресече грешно подаване на Стефан Неделчев, след което продължи светкавично към непокрития в наказателното поле на Етър - Кирил Десподов. За българския национал оставаше най-лесното и с хладнокръвен шут наказа вратаря на гостите.

10′

Етър отговори на първоначалното предизвикателство с два далечни удара на Стефан Неделчев и Цветомир Тодоров, които обаче не затрудниха по никакъв начин "червения" страж.

2′

Контролата започна с минута мълчание в памет на починалия по-рано днес Аян Садъков.

Аян Садъков - легендата, която ще помним вечно

Той е рекордьор на страната по участия във всички национални отбори

2′

КАРАНГА! Не бяха изминали и 30 секунди, когато Кирил Десподов получи пространство по крилото и навлезе заплашително към полето на Етър. Последва подаване към Фернандо Каранга, който се обърна елегантно, но ударът му премина на сантиметри от страничната греда на "болярите".

1′

Густаво Кулма.

Отборът на ЦСКА ще изиграе първата си лятна контрола на българска земя. Съперник на "армейците" ще бъде новакът в Първа лига - Етър, а проверката ще се изиграе на тренировъчната база в Панчарево. Входът ще бъде свободен за всички желаещи да наблюдават интересното футболно съперничество.

До този момент ЦСКА се представя на много високо ниво в подготвителните си мачове. Селекцията на Стамен Белчев наниза само победи на лагера си в Австрия, сломявайки състави като Карабах, Габала, Университатя, Зенит и др.

ЦСКА с поредно ново попълнение

ЦСКА реши проблемите си в атака

Тиаго Родригес подписа с "армейците"

С интерес тази вечер ще се наблюдават изявите на сръбския бранител Марко Клисура, който ще се бори за одобрението на взискателния "червен" щаб. Иначе Стамен Белчев залага на почти оптимален стартов състав, като в него личат имената на Каранга, Десподов, Манолев,Чорбаджийски, Бодуров и Георги Китанов.

Сръбски бранител кара пробен период в ЦСКА

Сръбски национал ще трябва да се докаже пред Стамен Белчев

Марко Клисура ще вземе участие в мача срещу Етър

Етър също се представя на високо ниво в своите контроли. До момента, най-престижен се оказа успехът с 2:0 над евроучастника ни Дунав. Допълнителна мотивация срещу ЦСКА ще имат бившите левскари - Веселин Минев и Сашо Александров, които от този сезон бранят емблемата на "болярите".

Александър Александров: Сигурен съм, че в Етър ме чакат много успехи

Алвеша: Сигурен съм, че в Етър ме чакат много успехи

Защитникът е шестото попълнение на "болярите"