Турнир: efbet Лига Стадион: "Българска армия", гр. София Зрители:
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

ЦСКА - Ботев (Враца) 5:1 в мач от efbet Лига

ЦСКА разби Ботев (Враца) и диша във врата на Лудогорец преди старта на плейофите

"Армейците" не оставиха съмнение кой е по-класният отбор

75′

ГОЛ! 5:1!! ХЕТТРИК НА НАЗОН! Четвърт час преди последния съдийски сигнал Линдсет блесна с фамозен пас към голмайстора на ЦСКА, който стреля с десния крак и оформи своя хеттрик!

72′

Жираир Шагоян е изключително активен, след като се появи в игра, и 20 минути преди края на мача стреля опасно, но оплете топката от външната страна на мрежата,

57′

ГОЛ! ГОСТИТЕ ВРЪЩАТ ЕДНО ПОПАДЕНИЕ! Мендоса получи топката на добра позиция, финтира Вион, навлезе в наказателното поле и с техничен удар намали изоставането на своя отбор!

53′

НАЗОН! 4:0! Грешка при изнасянето на топката позволи на Кареасо да отнеме топката и тя да достигне до Гарсес, който нанесе удар, Костов спаси, ала Назон отново се оказа на правилното място и прониза мрежата на врачани за четвърти път!

52′

ГОООЛ! 3:0!! Нидерландският стълб в "червената" защита се възползва от центриране от корнер и с глава направи преднината на "армейците" класическа!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

ПОЧИВКА!

44′

ШАНС ЗА ЦСКА! Минута преди края на първата част Тобиас Хайнц проби през центъра на терена и стигна до шанс да шутира към вратата, но Костов се намеси добре и не допусна трети гол във вратата си.

42′

Барбоса фаулира Кареасо и заслужено получи първия жълт картон в срещата.

38′
Снимка 617362

Източник: startphoto.bg

35′

Владеене на топката: ЦСКА: 57%, Ботев (Враца): 43%

30′
Снимка 617353

28′

Спасяване на Евтимов! Браян Переа стреля от пряк свободен удар, но резервният вратар на ЦСКА демонстрира класата си и с една ръка успя да избие топката в корнер.

21′

ГОООЛ! НАЗОН!! Шест минути след първото попадение домакините удвоиха преднината си. Хайнц получи топката в наказателното поле и атрактивно копна топката към своя сънародник Линдсет, който стреля с левия крак, но нацели гредата. Кълбото обаче попадна в краката на Назон, който нямаше как да сгреши и направи резултата 2:0!

15′

ГООООЛ! 1:0!!! ТУРИЦОВ Е ТОЧЕН ОТ ДУЗПА!

13′

ДУЗПА ЗА ЦСКА! Ферересо фаулира Гарсес в наказателното поле и реферът посочи бялата точка!

Снимка 617352

12′

"Армейците" владеят повече топката в първите минути, но до момента това не води до резултата, който те търсят. ЦСКА се нуждае от задължителна победа, за да притисне Лудогорец и да влезе в плейофите само с точка разлика зад разградчани.

7′
Снимка 617354

5′

ШАНС ЗА ЦСКА! Още в 5-ата минута домаините можеха да открият резултата. Хайнц центрира от корнер, след който Махмутович успя да достави топката в краката на Назон. Хаитянинът нанесе удар с десния крак, но кълбото премина на сантиметри от дясната греда.

1′

ДВУБОЯТ ЗАПОЧНА! Любопитно е, че в последните 4 мача между тези два отбора, ЦСКА винаги успява да вкара по 4 гола във вратата на врачани. Да видим дали и днес ще се случи нещо подобно...

Срещата се играе пред празни трибуни, понеже ЦСКА е наказан с 2 мача без публика, но това наказание най-вероятно ще бъде сведено до един двубой без фенове. БФС ще преразгледа решението си след този мач на стадион "Българска армия".

8 Станислав Шопов 37 Том Рапнуи

ЦСКА приема Ботев (Враца) в двубой от 30-ия кръг на efbet лига. Срещата на стадион "Българска армия" започва в 20:15 часа.

Вече е ясно, че "червените" ще завършат редовния сезон на второто място в класирането на първенството, но от тима се изискват задължителни три точки срещу врачани. С тях дистанцията до Лудогорец ще бъде стопена на само точка.

БФС ще намали наполовина наказанието на ЦСКА

Днес двубоят срещу Ботев (Враца) ще се проведе без публика

В последния си двубой тимът на Саша Илич разгроми Хебър (Пазарджик) с 4:0 като гост. Преди това "армейците" отстъпиха с 0:1 на Лудогорец у дома. Именно след тази загуба ЦСКА ще бъде без своята вярна армия на трибуните заради наказанието, което БФС наложи на клуба.

Тимът на Ботев (Враца) пък е на 11-ото място в таблицата с актив от 28 точки, като може да отстъпи позицията си, ако Берое надвие Хебър по-рано в понеделник. Врачани все пак имат добра преднина пред последните три тима в класирането и за момента могат да бъдат спокойни за елитния си статут.

В последния си мач Ботев надви Локомотив (София) с 2:1. В момента тимът е без загуба в две поредни срещи, но пък има шест поражения в изминалите осем визити.

Н'Голо Канте изненада Ботев (Враца)

По случай 102-ия рожден ден на клуба

Очаква се извън сметките на Саша Илич за срещата с врачани да останат Амос Юга и Браян Морено. Колумбиецът е с травма от дербито с Лудогорец, а Юга е с контузия, получена преди мача с Хебър (Пазарджик). Аут е и капитанът на "червените" Юрген Матей, както и вратарят Густаво Бусато. Двамата получиха картони в Пазарджик, които ги пращат в "почивка" за една среща.