Филип Ждерич получава втори жълт картон и напуска терена в 85-ата минута.

84′

Валери Домовчийски отстъпи мястото си на юношата на Лудогорец - Доминик Янков.

80′

Али Соу се опита да изненада Красимир Костов с мощен щут от дистанция, но стражът на врачани улови топката.

78′

Христо Златински е заменен от Мирослав Будинов.

77′

Кристиян Малинов ще заеме мястото на Иван Турицов.

74′

Филип Ждерич извършва нарушение срещу Греъм Кери и получава картон.

72′

ГОООООООЛ! Евандро продължава с отличните си изяви и извежда ЦСКА напред в резултата. Петър Занев с много добро центриране към бразилеца, който се разписа за пореден път.

64′

Дани Генов е санкциониран от главния съдия за нарушение срещу Турицов.

63′

Али Соу беше изведен в изгодна позиция, но пропусна шанса да даде преднина на ЦСКА.

60′

Иван Турицов е поредният футболист с жълт картон.

57′

Валери Домовчийски също получава жълт картон. Той фаулира Иван Турицов.

56′

Жълт картон за Евандро за нарушение срещу Венци Керчев.

48′

Дани Гаджев е заменен от Ивайло Михайлов.

48′

Али Соу влиза на мястото на Тони Уот.

48′

Диего Фабрини отстъпи мястото си на Тиаго.

47′

Начало на втората част. На почивката са направени три смени. Две в ЦСКА и една в Ботев.

45+2′
45+1′

ПРОПУСК! Ботев (Враца) можеше да открие резултата в първата минута на добавеното време. Георги Вълчев изведе Дани Генов по брилянтен начин, но Генов прати топката покрай вратата на Бусато.

Снимка 437178

39′

Христо Златински също получава жълт картон.

36′

Първият картон в мача е за Дани Гаджев. Футболистът на Ботев (Враца) го получи за нарушение срещу Бикел.

34′

Домовчийски се измъкна от трима играчи на ЦСКА, подаде към Вълчев, който обаче не успя да овладее топката добре и атаката на врачани се провали.

29′

Пряк свободен удар за ЦСКА странично от наказателното поле на Ботев. След изпълнението му Евандро стреля, но стражът на врачани се намеси и улови.

Снимка 437183

25′

ЦСКА се опита да осъществи атака, която мина през Евандро, Фабрини и Кери, но ударът на последния попадна точно в ръцете на Костов.

18′

Националният селекционер Красимир Балъков гледа изявите на българските футболисти от трибуните на "Българска армия".

16′

Дани Генов фаулира Евандро. Греъм Кери стреля по земя, топката рикошира, но мина покрай страничната греда.

9′

Врачани вкараха топката във вратата на Густаво Бусато, но съдията правилно вдигна флага за засада.

7′

ЦСКА получи правото да изпълни пряк свободен удар, след като Даниел Гаджев извърши нарушение срещу Фабрини. След изпълнението не последва опасност за стража на врачани - Костов.

Снимка 437182

1′

Минута мълчание преди двубоя в памет на привърженик на "червените", а след това Георги Давидов даде началото на срещата между ЦСКА и Ботев (Враца).

20 Тиаго Родригес

ЦСКА приема Ботев (Враца) в мач от 4-ия кръг на efbet Лига. Срещата е тази вечер от 18:45 часа на "Армията". През последната седмица "червените" се наложиха с 2:1 над Славия за първенство, а след това елиминираха хърватския Осиек след дузпи в Лига Европа.

Отборът на Люпко Петрович ще се опита да постигне втора победа в шампионата и така да затвърди добрите впечатления, които остави в последно време. Предвид предстоящия мач със Зоря (Луханск), най-вероятно част от титулярите на домакините ще останат на резервната скамейка.

Зоря с трансферен удар преди сблъсъците с ЦСКА

Клубът взе един от най-големите таланти на Украйна

Очаква се в стартовия състав да се завърне Евандро, а Греъм Кери да помага на Диего Фабрини в изграждането на атаките. Тримата в защита най-вероятно ще са Чорбаджийски, Томаш и Албентоса. Иван Турицов ще започне като титуляр, след като се включи от пейката срещу Осиек.

Ботев (Враца) загуби с 1:4 от Локомотив (Пловдив) в миналия кръг. Отборът има и кадрови проблеми. Аут за мача заради контузии са Ангел Лясков и Симеон Мечев. Защитникът Апостол Попов не е в най-доброто си физическо състояние, но се очаква да играе. Наказан е Илия Миланов.