Турнир: efbet Лига Стадион: "Българска армия", гр. София Зрители: Без публика
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

ЦСКА победи Ботев (Пловдив) с 3:2 в efbet Лига

Голов спектакъл на "Армията", ЦСКА удари Ботев (Пловдив) с 3:2, Кайседо пак блести

Драма пред празни трибуни на "Българска Армия"

90+3′

Кайседо отстъпи мястото си на Кръстев.

90+1′

Йомов бе заменен от Метс

88′

Баи замени Вилдсхут.

84′

ГОЛ ЗА БОТЕВ! Димитър Тонев вкара топката в мрежата след като бе намерен отлично от Па Конате.

81′

Мартенс бе заменен от Тонев.

78′

ГОЛ ЗА БОТЕВ! Тодор Неделев беше точен, Бусато не улови ъгъла

77′

Ботев получи дузпа след нарушение на Лам в наказателното поле. Давидов изгледа ситуацията и беше категоричен.

73′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Жорди Кайседо си поведе топката, навлезе в наказателното поле и със силен удар с левия крак по земята, реши всичко в мача!

72′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Йомов получи топката, от около 20 метра стреля силно с десния крак и остави безпомощен Аргилашки!

66′

Ботев вкара, но попадението първоначално не е признато заради засада! Маркиньос получи извеждащ пас, в първия момент се засуети, но след това вкара топката покрай вратаря. Страничният съдия сигнализира за засада. ВАР потвърди решението!

65′

Юга заменио Вион

62′

Етоо замени Николай Минков

58′

Кери намери Жорди Кайседо и нападателят опита удар с десния крак от границите на наказателното поле, но топката влетя встрани от вратата.

56′

Реда Рабей насочи топката зад гърба на защитата, но вратарят излези и улови.

50′

Кайседо засече от движение с глава, но не успя да отправи добър изстрел и Аргилашки не бе затруднен.

47′

Феновете липсват на стадиона, но това не пречи да бъде видяна тяхната позиция по гореща тема.

Транспарант на "Армията": С решаващия син глас, нови 4 години фалшив футбол на власт

Феновете взеха отношение по темата с Конгреса

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Грешка на Мазику при изчистване, можеше да струва изравнително попадение. Топката достигна до Па Конате, който сам в наказателното поле, наложи излизането на Бусато, който улови и сложи край на опасността.

42′

ГОЛ ЗА ЦСКА! "Червените" успяха да открият! Йомов центрира в наказателното поле, Кайседо намери Вилдсхут на границите на наказателното поле, който пусна вляво към Брадли Мазику, той центрира към Жорди Кайседо, който отблизо се извиси и засече с глава за 1:0!

37′

Вилдсхут напредна и реши да стреля малко пред границата на наказателното поле, но ударът му беше твърде неточен. Намиращият се в изгодна позиция вляво - Йомов имаше претенции, че е трябвало да му подаде, вместо да бие.

34′

Две поредни центрирания на Георги Йомов в наказателното поле, които не доведоха до нищо опасно в наказателното поле.

27′

Намеса! Па Конате беше намерен перфектно на границата на наказателното поле след грешка в защитата на "червените", Георги Йомов се намеси решително и изби топката от краката на играча на Ботев, който излизаше сам срещу Бусато.

Снимка 550513

21′

Николай Минков намери целта с воле от границата на наказателното поле, но Бусато спаси.

19′

"Червените" леко владеят инициативата и притежанието на топката - 60% на 40%.

15′

Възможност за гостите! Маркиньос получи извеждащ пас сам срещу вратаря и стреля, но Бусато спаси.

Снимка 550514

11′

Пропуск! Кайседо беше близо до попадение след като от близо опита удар, но Янсон се намеси и изби. При последвалия корнер, Матей стреля с крак, като топката мина покрай гредата.

5′

Георги Йомов опита пас в наказателното поле, но Георги Аргилашки се намеси и улови топката.

3′

Па Конате получи дълъг пас по левия фланг и овладя, но нямаше на кого да подаде в наказателното поле и така атаката на Ботев беше завършена безславно.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

23 Ахмед Ахмедов 28 Филип Филипов

В една от най-интересните срещи от 11-кръг на efbet Лига, ЦСКА посреща на свой терен Ботев (Пловдив) в 19:15 часа. Двубоят ще се играе без фенове, тъй като такива няма да се допускат на стадиона, заради новите мерки за борба с коронавирус.

На практика ЦСКА е най-добре представящият се тим от началото на сезона в Първа Лига. "Червените" са единственият отбор без загуба, като грешна стъпка бе допусната единствено при късно изравнително попадение за 1:1 със Славия. "Армейците" имат и три отложени мача, с които могат да си осигурят комфортна преднина пред останалите отбори.

ЦСКА на Стойчо Младенов никога не е допускал гол от Ботев (Пловдив) на "Армията"

Наставникът има 5 победи и едно равенство срещу "канарчетата"

Формата на Ботев (Пд) е леко колеблива, въпреки че се намира на респектиращата втора позиция в класирането на първенството с актив от 21 точки. В последните си пет сблъсъка "канарчетата" те записаха три победи, едно равенство и една загуба. В последния си шампионатен дуел те надиграха с 3:1 у дома ФК ЦСКА 1948.

Треньорът на ЦСКА Стойчо Младенов няма проблеми със състава. Извън сметките му са единствено Мено Кох и Бисмарк Чарлс, който ще започне пълноценни тренировки през следващата седмица.

Па Конате: Чувал съм грозни подвиквания от трибуните, за радост не знам български

Левият халфбек на Ботев (Пловдив) даде интересно интервю

Наставникът на Ботев - Азрудин Валентич също няма големи кадрови проблеми. Под въпрос до последно бяха Па Конате, Антоан Бароан и Димитър Тонев, но се очаква първите двама да започнат от началото на мача.