Йомов бе заменен от Митков.

74′

Варела излезе, влезе Тиаго.

71′

Котев опита да изненада с много далечен удар Бусато. Вратарят се оплете в мрежата, но не и топката, която излезе в аут.

70′

Емил Мартинов бе заменен от Спас Делев.

68′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Йомов получи топката, проби вдясно, намери Варела, който центрира към Кайседо и той се извиси с глава и стреля от непосредствена близост, този път точно.

65′

Нов, пореден пропуск на Кайседо! Нападателят засече с глава от корнер, но той отново на уцели добре топката, но отново твърде неточно.

60′

Мено Кох и Кайседо си попречиха, вместо да си помогнат като двамата скочиха за центрирана топка и вместо някой от тях да засече умело, топката излезе в аут.

55′

Кейта бе замен от Рафаел.

47′

Каква възможност за домакините! Кери изпълни директно от фаул, но точно в горната греда!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

Костадинов замени контузения Коконов

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! ЦСКА - АРДА 0:0!

43′

Йомов можеше да стреля, но реши да подаде към Кайседо, който намери Варела, но той шутира в аут.

36′

Пропуск за гостите! Лозев центрира в  в наказателното поле, където Тонислав Йорданов засече и стреля, но видя как топката се отби в напречната греда, след като вратарят бе отразил чудесно неговия изстрел.

Снимка 526526

33′

Днешният мач е официален дебют сред титулярите на зимното попълнение Федерико Варела. Атакуващият играч бе влизал от резервната скамейка в три двубоя.

29′

Кейта намери Кайседо, който стреля отдясно по диагонала, но стражът Симеонов улови силния удар на заместника на Али Соу.

24′

Страхотен шанс за Арда! Иван Тилев получи извеждащо подаване и напредна сам, но Бусато излезе извън наказателното поле и предотврати опасността. Най-чистото положение пред гостите до момента.

20′

Юга се извиси и засече от корнер, но стреля над вратата. Пореден пропуск за "червените".

16′

Жеферсон отне топка от играч на гостите, подаде умело към Варела, който мигновено пусна към Кайседо, но той не успя да си поведе добре и вратарят Симеонов улови. Получи се сблъсък между нападателя и стража, но без проблеми и за двамата.

14′

Корнер за ЦСКА, топката бе избита и се върна в Йомов, който я сложи буквално на главата на Кайседо, който не успя да играе добре с нея и от няколко метра пред вратата, я прати в аут.

Снимка 526527

9′

Хубава атака на "червените" завършила с пробив отляво на Кери, който центрира добре към Кайседо в наказателното поле, но нападателят не успя да засече топката.

7′

Юга центрира в наказателното поле, Йомов засече от малък ъгъл и опита да изненада вратаря, но Симеонов внимаваше и улови.

4′

Йомов проби вдясно и опита подаване към Кейта, но Лозев се намеси и изби от наказателното поле.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

28 Пламен Гълъбов

ЦСКА посреща Арда днес от 20:00 часа на стадион "Българска армия" в двубой от поредния 23-и кръг на efbet Лига.

"Червените" излизат с мисълта за предстоящия реванш от полуфиналите за Купата на България срещу Лудогорец в сряда в Разград. Първата среща в София завърши без победител - 1:1. Арда също е на полуфинал, като направи 0:0 срещу Славия и е в много добра позиция за достигане до финала.

Все пак ще е доста рисковано, ако ЦСКА отпише тотално първенството. Навярно трима от обичайните титуляри ще започнат от скамейката, тъй като рискуват да пропуснат реванша поради натрупани жълти картони. Това са Юрген Матей, Брадли Мазику, Георги Йомов. С картони виси и Тиаго Родригес, но той ще започне от първата минута, тъй като е най-малко рисков да получи нов.

Петър Жеков чака Любо Пенев за разговор

"Очаквам разговор с Любо Пенев"

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА.

Балансът между двата тима в елита е в полза на ЦСКА - 1 победа и 2 равенства. Не така стоят нещата в персоналните двубои между двамата наставници начело на различни тимове.

Пенев и Киров са се изправяли четири пъти един срещу друг, като наставникът на кърджалийци е записал три успеха (два с Ботев над ЦСКА и един с Арда над Царско село), а веднъж е регистрирано равенство.