90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Царско село", град София Зрители: Без публика
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

90′

Нгуена бе заменен от Атанасов.

89′

Тони Тасев бе заменен от Мартин Георгиев.

89′

Мартин Сораков замен Емил Стоев

85′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Тони Тасев е точен, Георгиев се хвърли в другия ъгъл!

84′

Дузпа за Славия! Тони Тасев бе фаулиран в наказателното поле от Георгиев и Кабаков е категоричен!

80′

Александър Александров бе заменен от Дилян Георгиев

80′

Стеванович бе заменен от Васил Шопов

76′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Радослав Кирилов отправи удар от границите на наказателното поле, Георгиев изби, но Макрилос засече от непосредствена близост и отбеляза за 2:4.

74′

ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Балтанов центрира от корнер, топката бе избита и попадна в Кавдански, който отблизо не сгреши за 2:3.

68′

Тасевски отстъпи мястото си на Макрилос

68′

Вълчев отстъпи мястото си на Мапуку.

62′

Попадийн бе заменен от Нганиони.

62′

Димо Бакалов бе заменен от Милчо Ангелов.

58′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! След изпълнение на Емил Стоев от фаул около флагчето, топката достигна до вратаря Георгиев, който изби, а Радослав Кирилов засече от дистанция с шут с десния крак и направи 1:3!

54′

Владеене на топката: Царско Село: 39%, Славия: 61%.

Снимка 554183

50′

Емил Стоев пусна пас успоредно на гол линията, но Янко Георгиев успя да улови.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

Вълчев получи жълт картон.

43′

Кавдански получи жълт картон.

41′

"Белите" имаха претенции за дузпа. Томбак намери Тони Тасев, бързоногият играч напредна, а Георгиев излезе и Тасев го преодоля на границите на наказателното поле, но се строполи миг по-късно след единоборство с Попадийн. Реферът бе категоричен, че няма дузпа.

37′

Стеванович проби отдясно и намери Лукас Диас в наказателното поле. Бразилецът потърси долния десен ъгъл, но Вуцов успя да избие в корнер.

28′

Нов шанс за Славия! Бърза атака на "белите", Тони Тасев видя много добре вляво Радослав Кирилов и му подаде, той обаче не успя да насочи добре и топката мина встрани от целта.

Снимка 554182

20′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Емил Стоев получи изведащ пас от Дарко Тасевски, напредна като не успя да бъде догонен от бранителите и оставайки сам срещу Георгиев не сгреши като го прехвърли за 1:2!

18′

Тони Тасев стреля опасно от фаул, Янко Георгиев отново не бе убедителен, като докосна леко топката и тя прелетя в напречната греда, а след това тупна в земята. Попадение няма.

14′

Жълт картон за Иван Бандаловски

10′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Отговорът на гостите не закъсня. Георги Вълчев пусна към Тони Тасев, който от много малък ъгъл в наказателното поле стреля с десния крак, топката премина през няколко играчи на Царско село, които не успяха да избият, а Янко Георгиев не направи нищо и резултатът стана 1:1! ВАР прегледа ситуацията за засада, такава няма според системата и попадението бе зачетено!

9′

ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! След последвалия корнер, Лукас Диас центрира, а Лъчезар Балтанов бе забравен от отбраната на "белите" и непокрит засече с глава, а топката премина през Вуцов, който не успя да се намеси - 1:0!

8′

Лукас Диас стреля от пряк свободен удар с левия крак. Топката беше доста опасна, но Вуцов се намеси и изби в корнер.

7′

"Белите" са по-активни в първите минути и владеят повече топката - 70% на 30% в тяхна полза. Липсата на фенове по трибуните допринася за тягостната до момента обстановка на "Арена Царско село".

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

29 Борис Димитров

Царско село посреща Славия в мач от 15-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Арена Царско село" е от 13:00 часа и ще се играе без публика заради решение на домакините предвид ковид мерките.

"Царете" са на последното място в класирането, но треньорът Любослав Пенев е решен да поправи това. Треньорът няма да може да разчита на Милан Йокич, който бе изгонен във Варна. Други проблеми пред Пенев няма.

Аут за гостуте са халфът Иван Минчев и младежкият национал Димитър Стоянов. Двамата са болни. Наказани са Андреа Христов и Ерол Дост.

Треньорът на Славия Златомир Загорчич призова тима си да не подценява противника.

Стана ясна групата на Славия за мача с Царско село, 16-годишен отново попадна в списъка на Заги

Специалистът няма да може да разчита на наказаните Андреа Христов и Ерол Дост

"Царско село е много опитен съперник и трябва да внимаваме, защото може да ни създаде проблеми. В този състав има играчи, на които съм бил наставник. Наред с това те са водени и от силен треньор, затова трябва да внимаваме", заяви пред "Тема Спорт" Загорчич.