Отборът на Царско село записа разгромна победа с 5:1 над Пирин в контрола, която се игра на стадион "Христо Ботев".

Проверката се проведе в три части по половин час всяка, а главен съдия бе Стефан Апостолов.

Хуан Пабло Веласко ще изкара пробен период в Пирин

Минал през школата на Тотнъм идва на проби в Пирин

Венцислав Гюзелев и двама чужденци също вече се присъединиха към "орлетата"

Резултатът бе открит от Божидар Кацаров в осмата минута, след като се възползва от грешка на вратаря Аврамов и мушна топката в мрежата с глава от около десет метра - 1:0. "Орлетата" израниха в 18-ата чрез попадение на Кирил Грозданов. Първо Виктор Янев опита да изненада стража на "царете", но той изби. За негово съжаление обаче, кълбото попадна право в краката на Грозданов и той не сгреши за 1:1.

След половин час игра, Георги Минчев отново изведе своя отбор напред, а в 47-ата добави и втори гол на сметката си за 3:1.

Царско село с лесен успех в контрола

Селекцията на Никола Спасов надви с 2:0 Септември (Симитли)

В 84-ата минута, Емануил Минев покачи на 4:1, а крайното 5:1 оформи Георги Андонов, който се разписа с глава след центриране от корнер.

За състава на Пирин участие взеха и каращите проби - австралиецът Крис Киосис и миналият през школата на Тотнъм Хуан Пабло.