Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Царско село", град София Зрители:

Царско село победи Пирин с 3:0 в efbet Лига

Възроденият Царско село с класика срещу Пирин, "царете" гледат към оцеляване в efbet Лига

Венци Христов и Реди Каса бяха точни за домакините

90+4′

Станислав Манолев изпълни от последвалия пряк свободен удар, но топката мина встрани от вратата.

90+2′

Жълт картон за Мартела.

89′

Хубчев опита доста слаб удар, който нямаше как да затрудни Хадим Ндиае. Това е и първият точен удар на благоевградчани в мача...

88′

Каломбо бе заменен от Алесандро Мартела.

88′

Зебли отстъпи мястото си на Ронкети.

87′

Греда! Хубчев напредна отляво и подаде към младия талант Николай Николов, който стреля от няколко метра, но топката се отби в горната греда и тупна пред голлинията. Какъв шанс за "орлетата" в последните минути...

83′

Венцислав Христов излезе, Давиде Витурини влезе на неговото място.

80′
Снимка 573279

77′

Бенгюзов бе заменен от Николов.

77′

Преслав Йорданов отстъпи мястото си на младия Даниел Иванов.

72′

Жълт картон за Венцислав Бенгюзов.

70′

ГОООЛ! 3:0! Реди Каса изпълни технично, Янко Геогиев улови ъгъла, но топката влетя в мрежата!

69′

Дузпа в полза на Царско село. Петрис бе фаулиран от Николай Бодуров!

59′

Гол за Пирин или пък не?! Бенгюзов изпълни пряк свободен удар, а Станислав Костов от воле с десния крак, прати топката във вратата на "царете". След дълго разглеждане от ВАР за евентуална засада, попадението не бе зачетено. Доста спорно решение за съдийската бригада.

57′

Шанс! Реди Каса опита удар извън наказателното поле, но топката мина на сантиметри от лявата греда.

53′

Вячеслав Велев получи жълт картон, а негов приятел от сектора за гости изрази бурно недоволството си като свали рекламно пано. Охраната на "Арена Царско село" мигновено се намеси.

Снимка 573273

52′

Спокойно начало на втората част. "Орлетата" опитват атаки, но към този момент не застрашават вратата, пазена от Хадим Ндиае.

Снимка 573268

48′

Станислав Манолев влиза на мястото на Красимир Станоев.

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

1 минута добавено време.

42′

Жълт картон за Христофор Хубчев, който спря опасна атака на домакините.

28′

Гостите владеят повече топката, но това до момента не им носи никакви позитиви. Царско Село: 33%, Пирин: 67%.

19′

ГОООЛ! 2:0! Венци Христов удвои преднината на домакините! Реди Каса развинти бранителите в зелено отдясно и центрира в наказателното поле, където нямаше кой да попречи на нападателя на Царско село, който си спря добре топката и с плътен удар я прати в мрежата на "орлетата" за втори път!

11′

ГОООЛ! 1:0! Венцислав Христов! Безумна грешка на Николай Бодуров, който подари топката на нападателя на Царско село. Христов напредна с нея и с далечен изстрел простреля стража на Пирин за 1:0!

5′

Гостите от Пирин са по-активният отбор в първите минути на двубоя. "Орлетата" се опитват да измислят нещо интересно в атака.

1′