Айвън Ангелов се появява на мястото на Лукас Салинас.

Христо Попадийн е изгонен! Футболистът получи втори жълт картон, след като бе санкициониран заради нарушение срещу Димитър Илиев.

79′

Георги Минчев също е оцветен в жълто.

79′

Шопов! Играчът на домакините стреля от границата на наказателното поле. Топката обаче премина покрай лявата греда.

76′

Емил Янчев е предупреден официално.

74′

Лукас Диас влиза на мясотото на Никола Колев.

72′

Парвиз Умарбаев можеше да удвои преднината за гостите след хубаво изпълнение от пряк свободен удар. Янко Георгиев успя да се намеси решаващо.

69′

ГОЛ! Лукас Салинас! Футболистът получи топката около точката на дузпата и умело успя да я запази в свое владение. Салинас се завъртя и шутира по земя - 0:1.

65′

Христо Попадийн получава жълт картон.

64′

Атрактивно спасяване на Лукас Рейдър! Вратарят се намеси след коварен изстрел на Петър Атанасов.

63′

Емил Янчев заменя Петър Витанов.

57′

Карлос Охене излиза, Милан Йокич влиза на негово място.

52′

Димитър Илиев отправи изстрел от границата на наказателното поле. Топката обаче отиде право в ръцете на Янко Георгиев.

Снимка 546922

47′

Артур Крачун излиза, Кристиан Гомис влиза на негово място.

47′

Йосип Томашевич заменя Конър Руан.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

39′

Милчо Ангелов получава жълт картон.

34′

Бърза контра на пловдивчани завърши с центриране на Конър Руан отляво, но ударът с глава на Георги Минчев бе блокиран.

33′

Изненадваща първа смяна след малко повече от половин час. Венсан Марсел излиза и на негово място се появява Парвиз Умарбаев.

21′

Домакините леко доминират в играта, но не успяват да стигнат до опасни положения пред вратата на пловдивчани.

Снимка 546927

13′

Бирсент Карагарен нацели лицето Венцислав Василев в наказателното поле. Съдията Волен Чинков остава безмълвен.

5′

Равностойно начало на срещата. Двата отбора се опитват да наложат играта си.

Снимка 546926

1′

Айвън Ангелов

Царско село приема Локомотив (Пловдив) в мач от 8-ия кръг на efbet Лига. Двубоят е днес от 16:00 часа.

Главен арбитър на срещата е Волен Чинков.

"Смърфовете" се представят много под нивото си от началото на сезона и все още нямат победа. Отборът е последен с едва 3 точки. За последно пловдивчани са стигали до първия си успех в осмия кръг в далечната 1976 година.

Билети от 20 лева за Царско село - Локомотив (Пловдив)

Срещата е в петък

Царско село е от удобните съперници за "смърфовете", които нямат загубена точка срещу столичани. В четирите срещи помежду им в елита Локо има четири победи с голова разлика 12:2.

"Царете" заемат 10-а позиция с 6 точки. Вчера стана ясно, че двама от играчите на Антони Здравков - Лъчезар Балтанов и Мартин Кавдански, са дали положителен резултат за коронавирус.

Двубоят поради наказание пропуска и Иван Бандаловски.