Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Царско село", град София Зрители:
90′

КРАЙ НА МАЧА!

89′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Какво завръщане за Борислав Цонев! Един от любимците на феновете се възползва от подаване, пое дълго, прескочи излезлия Пласид и насочи топката в опразнената врата!

81′

Борислав Цонев се завръща в игра 214 дни след като получи травма, заменяйки Марин Петков!

78′

Какъв шанс за Левски! След центриране от фаул, последва разбъркване в наказателното поле, Мартин Петков стреля, а Джони Пласид изби буквално от голлинията!

73′

Добра изява на Микулич предотврати сериозна опасност при удар на непокрития Лука.

71′

Бари замени Краев.

69′

Галчев и Микулич се сблъскаха във въздуха, проблеми за младока.

61′

Христов отстъпи мястото си на Лука.

60′

Попадийн бе заменен от Георгиев.

59′

Димитър Костадинов стреля с глава, изпуснат от "синята" отбрана", но неточно.

56′

Кавдански получи жълт картон.

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

37′

Много опасен, далечен удар от страна на Даскалов. Топката мина над вратата.

32′

Проблеми за Марин Петков след сблъсък с Попадийн. Младокът ще успее да продължи мача. Краев пък получи кървене от носа преди това след съприкосновение с играч на домакините.

Снимка 529729

25′

Реян Даскалов получи жълт картон.

24′

Опасен изстрел на Костадинов, топката рикошира и последва корнер, завършил с много силен удар на Балтанов. Бившият играч на "сините" прати топката над вратата.

21′

Владеенето на топката е напълно изравнено - 50% на 50%.

16′

Димитър Костадинов стреля извън наказателното поле, но неточно.

9′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Нганиони допусна грешка в центъра на терена, която доведе до "синя" контраатака. Краев подаде към Мартин Петков, който намери Здравко Димитров, а той от своя страна пусна извеждащ пас към Марин Петков, който диагонално с левия крак откри резултата!

4′

Мартин Петков стреля от много изгодна позиция, но Пласид улови топката.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

86 Валери Божинов

Левски гостува на Царско село днес, от 19:45 часа. Футболистите на "сините" се намират в кошмарна серия, като в последните 4 мача не са реализирали гол, а стигнаха само до едно равенство и след него наредиха 3 загуби.

Последният, който вкара - Найджъл Робърта, вече го няма в състава. Нидерландецът донесе успеха с 1:0 над Славия на 21 март на "Герена" в 85-ата минута. След това 6 часа и 5 минути никой от бившите му съотборници не е успял да порази противниковата врата. След Робърта още четирима чужденци напуснаха, но не защото бяха продадени, а за-щото си тръгнаха заради неплатени заплати - Файсал Рерас, Ребин Сулака, Тома Даске и Насиру Мохамед.

Наско Сираков мълчи за бъдещето на Левски

Босът на "сините" отказа всякакъв коментар

Затова и изборът пред треньорския щаб за днешния сблъсък с Царско село не е голям.

През сезона "сините" не успяха да победят съперника - загубиха с 0:1 на "Герена" и стигнаха до 2:2 при визитата си. Днес ще се пробват да го сторят от трети опит. Донякъде добрата новина е завръщането в състава на Начо Монсалве.

Треньорът на Левски Славиша Стоянович излезе от карантина и почете Гунди

"Сините" поднесоха венци и цветя пред паметника на Георги Аспарухов

Испанският централен защитник не е играл от 13 март, когато бе победен Ботев Враца с 1:3. Тогава той напусна терена с 2 счупени ребра.

Царско село влиза като фаворит в мача не само заради успешното си представяне срещу "сините" през кампанията, пише "Тема: Спорт".

Отборът е в серия от три поредни победи при новия си треньор Антони Здравков. Сухия обаче има проблеми по окомплектоването на състава за домакинството. Той няма да може да разчита на двама от централните си защитници - Луис Педро и Иван Бандаловски, както и на офанзивния халф Дилън Мертенс, който се представя отлично през пролетта. И тримата пропускат срещата заради наказания.

Царско село има аванс от 6 точки пред Левски. Домакините имат реален шанс да се борят с Черно море за седмото място, което праща на бараж за евроквота.