Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Царско село", град София Зрители:
90+6′

КРАЙ НА МАЧА!

90′

ГОЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Галин Иванов проби в наказателното поле и намери Бастунов, който измежду двама стреля, за да направи резултата 2:0!

87′

Втори жълт картон за Симеон Петров.

86′

Витурини бе заменен от Алесандро Мартела

82′

Владеене на топката: Царско Село: 47%, ФК ЦСКА 1948: 53%.

81′

Георги Русев е заменен от Марио Топузов

81′

Koлев бе заменен от Ангел Бастунов

72′

ГОЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Русев проби отляво и се освободи от съперник, центрира от малък ъгъл към Мартин Тошев, който с глава засече за 1:0! Първо попадение за нападателя за новия му отбор, след като се завърна от Казахстан!

71′

Завършващ изстрел на Мартин Тошев, но нападателят не вложи много сила и стражът на домакините се намеси решително.

63′

Шанс! Реди Каса се възползва от неразбирателство в отбраната на гостите и отправи много опасен удар и за първи път се наложи Даниел Наумов да се намесва. Това е и първият точен удар по посока на вратата на ФК ЦСКА 1948.

61′

Влезлият преди минути Мартин Тошев овладя една подаване малко пред границите на наказателното поле и стреля с десния крак, но топката мина покрай гредата.

Снимка 565795

58′

Васил Шопов бе заменен от Мартин Тошев.

57′

Жълт картон за Симеон Петров.

54′

Пламен Крумов няма да може да продължи мача, тъй като е контузен и заменен от Артур Крачун. Това е дебют за бившия играч на Локо (Пд)

54′

Венцислав Христов бе заменен от Лукас Мартинс

50′

Пламен Крумов получи лекарска помощ след тежко единоборство. Капитанът на домакините ще може да продължи мача.

46′

Каса влезе на мястото на Айуб Абу Улам Батас

46′

Йорданов бе заменен от Давиде Масела

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

43′

Тоталният натиск на "червените" продължава. Русев пусна пас към Ивайло Чочев, който от около 23 метра стреля опасно, но вратарят на домакините улови.

41′

Георги Русев получи подаване отдясно в наказателното поле и пусна успореден на голлинията пас, но Алекс Колев се размина с топката.

Снимка 565793

32′

Жълт картон за Галин Иванов за опасна игра.

31′

Опасност! Георги Русев напредна отдясно, навлезе в наказателното поле и от трудна позиция опита да намери Галин Иванов, но опитният играч не успя да отправи добър удар.

30′

Венцислав Василев напусна терена, на негово място влезе Димитър Пиргов.

28′

Галин Иванов достигна до опасна топка на границата на наказателното поле, но двама играчи на "царете" блокираха удара.

25′

Владеене на топката: Царско Село: 38%, ФК ЦСКА 1948: 62%.

17′

Венцислав Христов напредна по десния фланг, озова се сам срещу Наумов и стреля от малък ъгъл, стражът изби, но при ситуацията имаше засада.

13′

Жълт картон за Пиер Зебли.

12′

Греда! Галин Иванов центрира от пряк свободен удар, топката се отби в гърба на Алекс Колев и срещна горната греда!

Снимка 565794

10′

Андрей Йорданов дръпна съперник за фланелката и получи жълт картон.

9′

Центриране отдясно на бившия капитан на Царско село Реян Даскалов, но топката излезе в аут, без да успее играч на гостите да засече.

5′

Хаотично начало на мача, без сериозни опасности пред двете врати. Притежанието на топката е - Царско Село: 38%, ФК ЦСКА 1948: 62%.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

24 Алесандро Мартела 90 Мартин Тошев

Последният в класирането Царско село посреща ФК ЦСКА 1948. Двубоят е първи от програмата на 22-ия кръг в родната efbet Лига и ще се проведе днес от 17:30 часа.

Италианската афера при "царете" не се развива по най-добрия начин. Двата мача от пролетния дял на футболното първенство бяха загубени. У дома Царско село допусна пълен обрат от Берое, а преди седмица отстъпи минимално пред Локомотив (Пловдив).

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Срещу "черно-белите" обаче тимът показа добра игра и изненадващо бе по-активният отбор на терена, а единственото попадение бе инкасирано от дузпа.

ФК ЦСКА 1948 пък се нуждае от задължителен успех, за да се измъкне от последната четворка в класирането. Гостите са 11-ти с актив от 22 точки, но същият брой точки имат и намиращите се пред тях Арда и Пирин.

Сточилани може да прогресират с две места, ако надвият Царско село.