Проблеми с публиката на Царско село. Илиан Илиев претендира, че е бил наплют от един от феновете на трибуните.

Божидар Томовски влиза на мястото на Емануил Манев.

82′

Жълт картон за Влатко Дробаров.

77′

Край на мача за Луис Педро. Футболистът получи втори жълт и респективно червен картон, след като след като изрита топката в тялото на паднал съперник.

72′

Карим Роси излиза за сметката на Кристиян Костадинов.

71′

ГОЛ! Пабло Гарсия! Касми изведе Панов, който видя непокрития в наказателното поле Пабло Гарсия и с прецизно подаване намери съотборника си, който прониза Иванов след плътен изстрел.

67′

Карим Роси отправи страхотен диагонален изстрел, пращайки топката в дясната сглобка на Дюлгеров. Попадението на футболиста обаче бе отменено заради засада.

64′

Файсел Касми  влиза на мясотото на Родриго Вилела.

61′

Смяна. Хари Денков излиза, Кристиян Тодоров влиза на негово място.

60′

Лесли Деса излиза за сметка на Християн Чипев.

57′

Луис Педро получава жълт картон.

55′

Родриго нахлу в наказателното поле и продължи пътя на топката към Исмаил Иса. Футболистът шутира, но топката профуча над вратата.

52′

Принудителна смяна. Илиан Илиев видимо изпитва болки и напуска терена. На негово място влиза Леандро Андраде.

50′

Опасна контра за домакините. Емануил Манев напредна опасно отдясно и потърси Христо Попадийн. Подаването му обаче беше една идея по-дълго.

47′

Исмаил Иса заменя Жозе Гомеш.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

41′
Снимка 531688

На трибуните е бившият спортен министър Красен Кралев.

31′

Родриго се оказа непокрит в наказателното поле при центриране на Цветомир Панов отляво. Футболистът шутира от близка дистанция, но Иванов спаси.

30′

Дълго подаване към Жозе Гомеш, което принуди Михаил Иванов да напусне пеналтерията. Вратарят не се намеси добре, но Луис Педро се притече на помощ и изчисти топката.

22′

Първи корнер в мача. Топката стигна до Родриго Абреу, който шутира от около метър от границата на наказателното поле. Кълбото обаче не намери очертанията на вратата.

19′

Илиан Илиев изведе по прекрасен начин Жозе Гомеш в коридор през защитата на "Царско село". Ивайло Марков обаче се намеси в последния момент и отне топката.

16′

Силни минути за Черно море. "Моряците" се заържат в половината на домакините в опит да стигнат до опасна ситуация пред вратата на Михаил Иванов.

13′

Родриго центрира опасно от пряк свободен удар. Луис Педро обаче съумя да изчисти с глава.

11′

Христо Попадийн предприе контраатака за домакините и подаде в наказателното поле, но топката бе пресечена.

8′

Стефан Велев подаде хитро към Родриго в наказателното поле. Играчът опита диагонален удар, но топката бе пресечена от противников футболист.

6′

Карим Роси бе изведен добре зад защитата на "моряците". Футболистът обаче не можа да овладее далечното подаване и атаката на "царете" бе опропастена.

3′

Спокойни първи минути на двубоя. Двата отбора не предприемат излишни рискове.

1′

93. Алекс Любенов 8. Емил Янчев

Царско село приема Черно море в мач от 5-ия кръг на плейофа за 7-10 място в efbet Лига. Двубоят е днес от 17:30 часа.

Срещата се явява една от най-важните, тъй като при победа "моряците" ще си гарантират и на теория седмата позиция и така ще се класират за баража за Лига на конфедерациите.

Черно море пуска в предварителна продажба билетите за мача с Левски

Мачът е в неделя

"Царете" също имат шансове да се класират на 7-о място, но това минава през няколко условия и задължителна победа днес.

Треньорът на домакините Антони Здравков не може да използва в този мач Лъчезар Балтанов, който е наказан, както и Димитър Костадинов. От сметките отпада и Ален Стеванович. В състава се завръщат Реян Даскалов и Ивайло Марков, които изтърпяха наказанията си.

Черно море без петима футболисти за гостуването на Царско село

"Моряците" пътуват за София утре рано сутринта

Илиан Илиев пък не може да използва наказания Васил Панайотов, но всички останали титуляри са на линия. Очаква се Зе Гомеш да се завърне в титулярния състав за сметка на Исмаил Иса. Португалецът ще започне на върха на атаката, а на линия е и друг ключов футболист - Родриго.