90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен Комплекс "Царско село", гр. София Зрители: 367
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

Царско село - Ботев (Враца) 1:2 в двубой от efbet Лига

Куриозен автогол помогна на Ботев (Враца) да оглави временното класиране в efbet Лига

Селекцията на Дани Моралес надви Царско село като гост с 2:1

90+4′

ИНТЕРЕСЕН ФИНАЛ! До края положения пред двете врати не липсваха. Първи Юли Ненов пропусна да направи успеха на Ботев още по-изразителен, а в края Димо Бакалов нямаше достатъчно точност в своя шут и така не донесе поне точката за своя клуб.

90+1′

Безумно влизане на Георги Николов, което можеше да му донесе не само жълт картон...

90′
Снимка 542209

89′

Дориан Бабунски отстъпва мястото си на Георги Николов.

88′

Две тактически смени за Ботев (Враца). Виктор Василев бива заменен от Желев.

81′

ГОООЛ ЗА БОТЕВ!! 1:2!! АВТОГОЛ НА АЛЕКСАНДРОВ! Изключително любопитен момент беляза събитията на "Арена Царско село" в 81-ата минута. Малко преди това Диас бе отправи силен шут от средна дистанция, който беше отразен от Костов. При последвалия корнер "зелените" организираха бърза контраатака, при която Виктор Василев се понесе по левия фланг. Стигнал на достатъчно добра позиция, 22-годишният офанзивен халф пробва да преодолее Георгиев. Стражът отрази, но за негов ужас отбилото се кълбо срещна тялото на Александър Александров и премина зад голлинията на невярващите "царе".

79′

Младокът Мирослав Маринов напуска терена, а вместо него ще видим Юли Ненов.

77′
Снимка 542210

75′

Милчо Ангелов можеше да остави отпечатък върху срещата малко след появата си в игра. В 75-ата минута стрелецът отигра класически центриране от фланга на Попадийн, но без да предизвика реакция от Костов.

72′

Още една смяна в редиците на Царско село. Милчо Ангелов влиза в игра вместо Миси Мезу.

68′

Промяна в отбора на Ботев. Сержиньо влиза в игра вместо Красимир Тодоров.

66′
Снимка 542211

64′

Ален Стеванович напуска терена, за да влезе в игра Петър Атанасов.

64′

Сърбинът Йокич приключва участието си в този мач. Вместо него влиза бразилецът Диас.

62′

Христо Попадийн е поредният футболист с жълт картон в този мач.

60′
Снимка 542212

59′

ТОДОРОВ! Селекцията на Дани Моралес продължи да дебне своя шанс на контраатака и при една от тях Красимир Тодоров влезе в полето на "царете" и след каскада от финтове шутира, но право в обсега на Георгиев.

55′

ШОПОВ! Царско село можеше да сътвори пълен обрат в 55-ата минута, когато Васил Шопов демонстрира висш пилотаж в техниката на малък периметър. Оказал се почти пред голлинията на Ботев (Враца), той реши да подаде за Ален Стеванович. Сърбинът обаче се забави прекалено много и след кратко меле Костов улови.

50′

БАБУНСКИ! Подновяването на играта спази традицията от този сблъсък и първата изгодна ситуация беше за гостите. Дориан Бабунски стреля силно по земя от фаул. Коварно тупналата топка и залязващото слънце, затрудниха максимално Янко Георгиев, но бургазлията показа нужния опит и съумя да избие.

47′
Снимка 542204

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

Вижте как се промениха коефициентите на еfbet след края на първата част.

45′

ПОЧИВКА!

44′

ГООЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО!! 1:1! БАКАЛОВ! Секунди преди сигнала за почивка, футболистите на Царско село успяха да възстановят паритета. Димо Бакалов вкара първия гол за "царете" през настоящата кампания, след като отбраната на Ботев не се справи достатъчно добре с опитите си да изчисти кълбото надалеч. Това доведе до центриране от Венци Василев, което опитният играч с №7 превърна в попадение с глава.

43′

Главният арбитър в срещата Иво Андреев продължаваше да накъсва и раздава ненужни картони в този наглед спокоен двубой. Поредният санкциониран е Йоан Бауренски.

36′

Едно от много редките положения за Царско село през първата част, се откри в 36-ата минута. Тогава Лъчезар Балтанов пробва късмета си от пряк свободен удар, ала топката премина малко над горната греда.

31′

Милан Йокич е поредният футболист, получил картон.

30′
Снимка 542200

27′

Димо Бакалов реши да спечели дузпа за своя тим по нечестен начин в 27-ата минута. Тогава многократният шампион с Лудогорец симулира в наказателното поле на съперника и логично бе наказан с жълт картон.

19′

Дориан Бабунски е гневен на главния съдия Иво Андреев, защото видя жълтия цвят на картона.

Снимка 542202

17′

Миси Мезу влезе остро в краката на съперник и получава официално предупреждение.

16′

Отбраната на Царско село продължи да бъде безкрайно пасива при центрирания от фланговете. Този път Ботев пробва акция отдясно, където Валери Христов засили кълбото към точката на дузпата. Там Красимир Тодоров спечели въздушния двубой със Сашо Александров, но остана под топката.

8′

Виктор Василев не прецени действията си срещу Янко Георгиев и получава жълт картон.

7′

Селекцията на Антони Здравков пробва да отговори на врачанското предизвикателство с шут от далечна дистанция на Александър Александров. "Бомбата" на Алвеша обаче не затрудни по никакъв начин Краси Костов.

3′

МАРИНОВ! Талантът на Враца определено бе под пара и можеше да отбележи второ попадение на сметката си още в следващата атака. Фланговият нападател се ориентира възможно най-бързо в полето на Царско село и шутира по земя. Този път Янко Георгиев беше на своето място и сътвори решително спасяване.

Снимка 542201

2′

ГООЛ ЗА БОТЕВ!! 0:1!! МАРИНОВ! Двубоят в столицата даде заявка за множество интересни мигове, след като гостите откриха резултата още в 120-ата секунда. Мартин Николов изостри атаката на Ботев с центриране към далечната греда на Царско село. Опитните бранители на домакините не прецениха неговото подаване и то стигна до 17-годишния Мирослав Маринов, който от няколко метра не остави никакъв шанс на Янко Георгиев. Това беше и негов дебютен гол в професионалния футбол.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′