Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Царско село", град София Зрители:

Четири минути добавено време.

89′

Венци Христов! Футболистът шутира мощно от линията на пеналтерията, но неточно.

84′

ГОЛ! Алиун Фал! Футболистът бе изведен по отличен начин зад защитата на Царско село в наказателното поле. Фал преодоля Дерменджиев с техничен удар, пращайки топката в долния десен ъгъл на вратата. Останаха съмнения за засада, но след консултация с ВАР, съдията Георги Димитров зачете попадението.

77′

Мбуямба-Седрик Каломбо също е оцветен в жълто.

76′

Джереми Петрис получава жълт картон.

Снимка 564254

73′

Алесандро Мартела се появява на мястото на Андрей Йорданов.

73′

Венцислав Христов заменя Реди Каса.

73′

Гигантът Алесандро Копола заменя Мартин Кавдански.

65′

Абубакар Тунгара получава жълт картон.

59′

Илиян Стефанов влиза на мястото на Даниел Генов.

56′

ГОЛ! Джонатан Перейра! Футболистът засече остро подаване отляво и от малък ъгъл успя да опъне мрежата на Иван Дерменджиев.

55′

Айуб Батас заменя Давиде Масела.

53′

Даниел Генов дръпна спусъка от границата на наказателното поле. Топката обаче не намери рамките на вратата.

46′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

43′

След центриране от корнер топката стигна до Серкан Юсеин на границата на пеналтерията. Футболистът стреля, но Дерменджиев внимаваше и спаси.

Снимка 564249

37′

Омар Камара получава жълт картон.

35′

Симеон Мечев центрира от корнер. Сиам Юсеф засече с глава, но прати топката над вратата.

31′

Джонатан Перейра нахлу отдясно и шутира по земя по диагонала. Топката обаче бе избита Иван Дерменджиев.

23′

Давиде Марсела получава жълт картон.

22′

Топката стигна до Даниел Генов, който шутира от вътрешността на пеналтерията, но неточно.

Снимка 564251

12′

Реди Каса напредна отдясно и шутира, но Ганев внимаваше и спаси.

10′

Крумов! Играчът засече центриране от пряк свободен удар. Крумов насочи топката с глава към вратата, но я прати право в ръцете на Генадий Ганев.

Снимка 564252

9′

Даниел Генов получава жълт картон.

7′

ГОЛ! Мбуямба-Седрик Каломбо! Давиде Витурини пусна далечно подаване към наказателното поле. Там Джонатан Перейра не успя да се пласира добре и топката стигна до Каломбо, който с атрактивна задна ножица я прати във вратата.

1′

Венцислав Христов

Царско село приема Берое в ранния мач от неделната програма на 20 кръг на efbet Лига. Мачът в полите на Витоша е от 12:45 ч. и ще бъде ръководен от Георги Димитров.

Домакините са с преобразен състав като през зимата привлякоха цели 19 чужденци и треньор от Италия.

За гостите, мачът ще бъде и повторен дебют за Петър Хубчев начело на "зелено-белите".

Чужденците в Царско село вече са 19!

Гуидо Гуериери и Иван Лендрич вече са част от тима

През зимната пауза Берое се раздели с Реян Даскалов, Александър Цветков, Александър Василев, Камен Хаджиев, Кукула, Нордин Бакер и Олджай Алиев, а Омар Сако бе продаден на Ласк (Линц). Договорът на Мартин Камбуров изтече и той сложи край на своята кариераДо този момент официално Берое има две нови попълнения - Кевин Тапоко и Сиам Бен Юсеф.

За двубоя Петър Хубчев няма да може да разчита на Кийлън Лебон и Стив Фуртадо, които са наказани.

"Доколкото е възможно се запознахме с тима на "Царско село", където също имаше много промени. Те играха трите контролни срещи с почти различни състави. Много е трудно да си извадим някакви изводи. Ние си правим нашите тактики и планове, но едва ли ще намерите треньор, който да ви каже - отиваме и ще гледаме да паднем с по-малко. Ще опитаме да спечелим три точки", сподели треньорът преди срещата в София.

Петър Хубчев определи групата на Берое срещу Царско село

Мачът е утре

Двата тима имат 5 срещи помежду си в елита на българския футбол, в които Берое има 3 победи, а Царско село е побеждавал в 2. Последният двубой между двата тима бе през есента на настоящия сезон, когато "зелено-белите" спечелиха домакинството си с 1:0 след попадение на Мартин Камбуров.