Турнир: efbet Лига Стадион: "Арена Царско село", град София Зрители:

Три минути добавено време.

88′

Картон и за Никола Колев.

74′

Василев се опита да изчисти една топка и за малко да си вкара автогол, все пак само корнер.

72′

Кавдански на мястото на Балтанов.

68′

Картон и за Милен Стоев.

67′

Изстрел на Жуниньо след странична ножица излезе в аут.

67′

Тилев ще доиграе срещата вместо Мартинов.

66′
Снимка 543925

65′

Диас влиза на мястото на Стеванович.

65′

Ангелов заменя Мезу.

64′

Жълт картон за Мартинов.

57′

Мезу отново остана сам срещу вратаря и не бе точен, този път засада нямаше.

54′

Коста заменя Руменов.

53′
52′

Опасен шут на Коконов профуча край вратата.

50′

ГОООЛ! 1:0 за Царско село!

Васил Шопов извежда домакините напред в резултата с красиво попадение с пета след центриране на Луи Нганиони отляво.

46′

Вижте тук как се промениха коефициентите след почивката.

45′
45′

Край на първото полувреме.

45′

Начало на вторите 45 минути.

42′

Делев добре се позиционира и стреля от границата на наказателното поле, но право в ръцете на Георгиев.

41′

Първият картон е за Александров.

34′
Снимка 543920

33′

Георгиев извади истрел на Тонислав Йорданов с глава.

30′

Мезу се възползва от неразбирателство в защитата на гостите и остана сам срещу Караджов. С лекота мина покрай него и от около метър нацели гредата. Все пак бе маркирана засада.

28′

Спас Делев се нуждае от лекарска помощ след сблъсък с Александров.

21′
Снимка 543923

20′

Вратарят на Арда Иван Караджов не бе уверен при излизането си след центриране от ъглов удар. Стана разбъркване, но защитата на домакините успя да изчисти топката.

16′

Ранна смяна - Атанасов на мястото на Бакалов.

13′

Стоев изведе Спас Делев зад защитата на съперника. Крилото опита пас към Йорданов, но малко не достигна на нападателят да засече топката.

10′

Равностойно начало. Двата отбора се дебнат за грешки.

2′

Вижте тук кой е фаворитът в мача.

1′

22 Никола Колев 77 Илия Юруков

Отборите на Царско село и Арда дават старт на поредния кръг в efbet Лига. Мачът е особено важен за домакините, които все още търсят първата си победа за новата кампания. Вече открито се заговори и за треньорската смяна на Антони Здравков.

Столичани започнаха сезона с две нулеви равенства срещу Черно море и Славия, а след това тимът записа и две поражения от Ботев (Враца) (1:2) и Левски (1:3).

След влизане на Боби Цонев - халф на Царско село с тежка контузия

Милан Йокич няма да играе през следващите два месеца

Домакините се очаква да излязат в състав Георгиев на вратата и пред него Александров, Василев, Бандаловски и Нганиони. Шопов и Балтанов ще си партнират в средата на терена, а Бакалов и Стеванович ще започнат на крилата. Мезу ще води атаката, а зад гърба му ще действа Ангелов.

Тежко контузен, след шпагат на Борислав Цонев от Левски, е сръбският халф Милан Йокич. Той ще се възстановява няколко месеца.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

В същото време Арда още не може да влезе в игрови ритъм. Причината за това е, че цели два мача на кърджалийци бяха отменени - срещу двата ни евроучастника ЦСКА и Лудогорец. Така до момента играчите на Николай Киров са записали само два двубоя на сметката си - равенство с Ботев (Враца) (0:0) и победа над Левски (2:0).

Вот на доверие за Антони Здравков в Царско село

"Няма да правим треньорска смяна"

Очаква се гостите да започнат с Караджов на вратата и в защита Лозев, Стоев, Крумов и Георгиев. Мартинов и Желев бъдат действат в центъра на терена, а Коконов и Делев ще оперират по двете крила. В атака пък ще бъде дуото Йорданов и Жуниньо. Светослав Ковачев все още е контузен и няма да го видим в действие и на "Арена Царско село".

Двата тима са изиграли едва 4 мача помежду си в елита до момента. Интересното е, че превес има Царско село с 2 победи, 1 равенство и 1 загуба, при голова разлика 6:2 в своя полза.

Николай Киров отказа да поеме ФК ЦСКА 1948

Белия иска да уважи договора си с Арда

Главен съдия на срещата е Станислав Тодоров, с помощници Иво Колев и Владимир Велев. Делегат на БФС е Валентин Чакъров, а работата на реферите ще следи Костадин Гергинов.