Турнир: efbet Лига Стадион: Футболен Комплекс "Царско село", гр. София Зрители:

КРАЙ НА МАЧА!

82′

Тонислав Йорданов вкара, но е бил в засада и попадението не е зачетено.

80′

Роденият през 2006 година Радослав Узунов влезе в игра на мястото на Георги Атанасов.

76′

ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Карим Роси получи в наказателното поле, опита удар, но топката се отби в защитник на Арда и попадна в Андерсон, който необезпокояван вкара за 4:0!

73′

Стефан Христов е заменен от Карим Роси

73′

Лъчезар Балтанов бе заменен от Антонио Георгиев

65′

Димитър Костадинов бе заменен от Реян Даскалов

51′

Георгиев центрира, Йорданов стреля с глава, топката рикошира в земята, вратарят изби в горния ляв ъгъл, запазвайки мрежата си суха.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

НОВ ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Иван Караджов е бесен след като защитата на гостите увисна и остави Андерсон да прониже мрежа от непосредствена близост.

38′

Пламен Крумов е контузен и заменен от младия Мартин Костадинов

33′

ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Мартенс открадна една топка и подаде към свободния Манев, който стреля от границата на наказателното поле, вкарвайки за 2:0!

25′

Тилев центрира от фаул, Алекс Петков засече с глава, но направи нарушение и така бе сложен край на опасността пред вратата на Пласид.

20′

"Царете" продължават да владеят инициативата. От своя страна гостите трудно организират атаки и все още играят доста хаотично.

16′

ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Емануил Манев стреля от фаул, топката мина над стената и прелетя в мрежата на Иван Караджов!

10′

Владеене на топката: Царско Село: 75%, Арда Кърджали: 25%.

4′

Димитър Костадинов отправи първи изстрел в мача, Иван Караджов нямаше как да бъде затруднен от леката топка.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

98 Ален Стеванович

Арда посреща Царско село днес от 19:45 часа в двубой от последния кръг от редовния сезон в efbet Лига.

И двата отбора са възприемани като приятните изненади в елита и очакванията са за интересен двубой.

Билети от 20 лева за Царско село - Арда

Срещата е в неделя

Треньорът на Арда Николай Киров продължава да изпитва проблеми със състава. Специалистът няма да може да събере пълна група за днешното гостуване. Иван Коконов имаше шансове да се завърне в състава, но това едва ли ще се случи. Извън сметките на Белия остава и Деян Лозев, който е наказан за две срещи. Санкция изтърпява и Румен Руменов. Аут е и бразилския нападател Жуниньо, който за последно игра през февруари при успеха над Ботев (Враца).

Все пак в Арда са фокусирани върху предстоящия на 19 май финал за Купата на България, където ще се изправят срещу ЦСКА. В същото време в Царско село ще играе с приповдигнато настроение след успеха над ЦСКА (2:1) миналия кръг и ще търсят трета поредна победа.

Нови проблеми за нападател на Арда

Жуниньо не бил с бистър ум

Единственият проблем от кадрово естество пред наставника Антони Здравков е отсъствието на защитника Иван Бандаловски, който е наказан. Двубоят ще се играе пред публика, като домакините от Царско село пуснаха билети за 30 процента от капацитета на стадиона.