ЦСКА и Левски вкарват най-много в края на двубоите си. Това показва разбивката на попаденията на двата тима, пише "Тема спорт". Червени и сини са най-опасни в заключителния четвърт час на двубоите си. Тогава те са реализирали по три попадения. Армейците имат 3 гола и от 61 -ата до 75-ата минута.

Любопитното е, че до момента двата тима са изкопирали под индиго периодите, когато се разписват през първото полувреме. В него те са вкарали по 4 гола (б. авт. - ЦСКА го е направил за 5 мача, докато Левски за 8). Те започват тихо двубоите - не са вкарали гол в първите 15 минути. От 16-ата до 30-ата са огорчили противниците по два пъти, а от 31-ата до почивката също имат по 2 точни изстрела.

ЦСКА - Левски, на живо

Развой на срещата по минути

Халфът на ЦСКА Греъм Кери влиза в кръга като №1 по асистенции - има 3 на сметката си, въпреки че армейците са изиграли едва 5 мача, защото имат три отложени двубоя. Нито един играч на сините пък не е дал повече от едно голово подаване.

ЦСКА и Левски не са перфектни и при дузпите. Тимът от Борисовата градина реализира само един от трите 11-метрови наказателни удари - точен бе Юргей Матей, а пропуски направиха Кайседо и Кери. От Левски от бялата точка пропусна Борислав Цонев - при 0:2 срещу Ботев Bp, а вкара неговият брат близнак Радослав при 1:3 от Ботев Пд.