Турнир: efbet Лига Стадион: "Спартак", гр. Варна Зрители:

Спартак (Варна) - Локомотив (Пловдив) 0:2 в мач от efbet Лига

Карагерен съсече смели "соколи" във Варна и върна Локо (Пд) на победния път

Бирсент Карагерен донесе успеха на "смърфовете"

90+5′

ГОООЛ! Локомотив нанесе втори удар в самия край на мача! Отново Карагерен! В последната минута на даденото от съдията продължение стражът на домакините също се включи в атака, локомотивци изчистиха, а Карагерен притисна бранител в синьо, отне му топката и я прати в опразнената врата на "соколите".

90′

Родни Антуи! Страхотна странична ножица на нападателя, но топката премина на сантиметри над напречната греда! Гостите оцеляват в последните минути на двубоя!

87′

КАКЪВ ШАНС ЗА СПАРТАК! Янчо Андреев достигна до центриране в наказателното поле на гостите и нанесе коварен удар с глава, Динко Хоркаш обаче успя със сетни сили да спаси с върха на пръстите си. Топката се удари в гредата след намесата на вратаря и локомотивци все пак успяха да изчистят.

80′

Мартин Паскалев получи само жълт картон след тактическо нарушение.

74′

ГОООЛ! 0:1! КАРАГЕРЕН! Нападателят на Локомотив получи топката около дъгата и с много премерен шут успя да преодолее Дичевски!

68′

Принудителна смяна в състава на домакините. Проспер Менди не може да продължи и е заменен от Никола Борисов.

65′

Ивайло Димитров влиза на мястото на Бабакар Дион.

64′

Пиер Зебли е заменен от Петър Витанов.

63′

Нов шанс за Преслав Боруков! Той получи топката в наказателното поле, но загуби равновесие и не успя да отправи опасен удар.

55′

В 55-а минута станахме свидетели на на интересни положения и пред двете врати. Първо Преслав Боруков стреля в очертанията на вратата и накара Дичевски да се намесва за пореден път, а в ответната атака и варненци достигнаха до точен удар, но и Хоркаш се справи добре.

Снимка 590519

Източник: startphoto.bg

51′

Денис Баланюк фаулира Бидунга и получи жълт картон.

48′

Гостите започнаха вихрено и първите минути на втората част! Само 3 минути след подновяването на играта Джовани стреля в очертанията на вратата, но Дичевски отново бе на мястото си и спаси.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА BETANO СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

ИГРАТА Е ПОДНОВЕНА!

45+4′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

43′

Сериозно разбъркване в наказателното поле на гостите! Варненци на няколко пъти имаха добри възможности да обстрелват вратата на Локомотив, но изстрелите им бяха блокирани.

Снимка 590506

38′

Жълт картон за Бидунга.

34′

След доста дълго прераглеждане на ситуацията, голът на варненци беше отменен! Засада!

31′

ГОООЛ! 1:0! Денис Баланюк открива резултата!

Момент, ситуацията ще бъде преразгледана за евентуална засада!

30′

Ето я и първата опасност пред вратата на Локомотив. Здравко Димитров стреля от пряк свободен удар, но Хоркаш изби в корнер.

26′

В 26-та минута локомотивци получиха пряк свободен удар в близост до вратата на домакините. Топката беше центрирана в наказателното поле и достигна до Райън Бидунга, който нанесе точен удар, но Иван Дичевски продължи с добрите си изяви и опази вратата си.

Снимка 590517

13′

"Смърфовете" продължават да са по активни на стадиона във Варна, но все още не успяват да намерят път към гола.

4′

Силни първи минути за гостите от Пловдив. Димитър Илиев имаше отлична възможност да открие резултата още в 4-тата минута. Той получи пас в наказателното поле, елиминира един защитник на домакините и стреля към вратата, но след рикошет в друг бранител топката мина на сантиметри от десния страничен стълб.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′