Турнир: efbet Лига Стадион: "Спартак", гр. Варна Зрители:
90+4′

КРАЙ НА ДВУБОЯ!

90+2′

Божидар Васев напредна и отправи удар, който прелетя над вратата и по този начин пропиля последния шанс на домакините да се доберат до точката в мача.

88′

Спас Делев заема мястото на Кирил Десподов.

85′

В последните минути страстите се нажежиха и двата отбора на няколко пъти влязоха в пререкание.

80′

Александър Белоусов е заменен от Митев.

75′

Нонато е заменен от Доминик Янков

73′

Антуи бе заменен от Божидар Васев.

70′

Жълт картон за Антуи.

58′

ГОЛ ЗА СПАРТАК! Домакините успяха да материализират показания характер и с попадение. Ивей Ромееш видя по най-добрия начин Луан да Силва, а отбраната на Лудогорец увисна, за да може Да Силва с десния крак да прати топката в далечния ъгъл за 1:2.

57′

Недялков получи жълт картон.

56′

Спасяване на вратаря на домакините! Тиаго отправи удар с глава след статично положение, но Кристиано Фигуеиредо се намеси.

55′

Възпитаниците на Димитър Димитров показват доста опасен футбол и не изглеждат като отбор, който се е предал, въпреки преднината на шампионите.

49′

"Соколите" с нов шанс! Лерой Микелс получи топката отляво и стреля в далечния ъгъл, топката обаче рикошира в дясната греда.

46′

Карамоко бе заменен от Пламен Димов.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

40′

Владеене на топката: Спартак Варна: 43%, Лудогорец Разград: 57%.

Снимка 606170

Източник: startphoto.bg

20′

ВТОРИ ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Шампионите показаха класа след като опонентът ги застраши на два пъти. Игор Тиаго получи подаване отдясно от Текпетей и с лекота с едно докосване разстреля мрежата на "соколите" за 0:2

18′

Нова възможност за "соколите"! Ивей Ромееш преодоля Антон Недялков и стреля в горния десен ъгъл на вратата, но този път Падт беше на мястото си и се отличи с отлично спасяване.

12′

Възможност за "соколите"! Родни Антуи намери свободния Румен Руменов, който шутира към вратата, а Падт увисна, но Оливие Вердон изчисти топката от голлинията!

9′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Шампионите се нуждаеха от 9 минути, за да поведат във Варна! Тиаго отигра в наказателното поле и прати топката към вратата, където Десподов от малък ъгъл успя да насочи за 0:1!

5′

Владеене на топката: Спартак Варна: 25%, Лудогорец: 75%.

1′

12 Евандро Фелипе Коста 90 Спас Делев

Спартак (Варна) е домакин на Лудогорец в сблъсък от 19-ия кръг на еfbet лига. Мачът е с начален час 15:00 часа. Домакините са последни във временното класиране само с 8 точки. "Орлите" пък са на втората позиция с 43 пункта.

В отбора на "соколите" имаше промяна на треньорския пост. Димитър Димитров - Херо застана начело, а досегашният наставник Тодор Киселичков остава в екипа му като помощник.

Херо определи група от 20 футболисти за мача с Лудогорец

Срещата е утре от 15:00 часа

Варненският тим привлече цели 13 футболисти предимно от чужбина, тъй като целта е да се изкачи на по-горно място в таблицата, за да се спаси от изпадене. За днешния сблъсък Херо ще трябва да се справя без Иван Йорданов, Никола Борисов и Стефан Петков.

Гостите също бяха активни на трансферния пазар. В тима акостираха Франко Русо (Аржентина), Пипа (Испания), Раи Насименто (Бразилия) и Диниш Алмейда (Португалия).

Наставникът на разградчани Анте Шимунджа по-всяка вероятност ще направи промени в състава си поради предстоящия мач с Андерлехт в турнира Лига на конференциите. Сблъсъкът е в четвъртък (16.02) от 22:00 часа.

Новият в Лудогорец: Свещеник ми предсказа, че ще подпиша с клуба

"Бях 3 месеца без клуб, но това не означава, че не съм тренирал и не съм следвал режим"