Пропуск на Генов, шутът му минава над вратата на домакините.

Опасност пред вратата на "белите". Вуцов трябваше да се намесва след удар на Бабунски.

14′

Жълт картон за Дамянов.

12′

Гоооол! 1:0!

Таранът Кръстев извежда домакините напред в резултата! Младокът отлично засече с глава центриране на Макрилос.

1′

Начало!

13 Светослав Вуцов (в) 34 Дамян Дамянов (в)
3 Ертан Томбак 37 Венцислав Керчев
55 Андреа Христов (к) 18 Илия Миланов
23 Емил Виячки 77 Мартин Николов
19 Филип Антовски 5 Костадин Ничев
17 Ерол 24 Алассане Диайе
77 Георги Вълчев 23 Христо Златински (к)
11 Владислав Узунов 94 Юлиан Ненов

Отборите на Славия и Ботев (Враца) се изправят един срещу друг в двубой от групата за оставане в efbet Лига. Преди няколко дни, на старта на група "Б" от втората осмица, "белите" направиха 1:1 срещу Монтана, докато врачани постигнаха много ценен успех при домакинството си на Етър с 2:0.

Така селекцията на Златомир Загорчич няма право на грешка и днес, а и ще търсят отмъщение за загубата от този съперник у дома в предпоследния кръг на редовния сезон.

Венцеслав Стефанов: Слаба игра, много слаба...

Венци Стефанов: Слаба игра, много слаба...

"Просто не ми се говори"

Треньорът домакините ще направи рокади в състава. Той няма да разчита на централния защитник Гандри, който е контузен. Това е единственият кадрови проблем пред сърбина, който се надява, че с една победа Славия ще излезе от кризата.

Славия и Монтана поделиха по една точка и не промениха позициите си в класирането - 1:1

Трите точки останаха мираж за Славия и Монтана, победител на "Овча купел" нямаше

По един гол за двата отбора

Колегата му Веселин Великов пък няма да има на свое разположение капитана Валери Домовчийски, който е контузен. Добрата новина за него е завръщането в групата след травма на Атанас Зехиров.

Ботев (Враца) победи Етър с 2:0 в efbet Лига

Ботев (Враца) започна битката за спасение с безценен домакински успех над Етър

Северномакедонска резерва се превърна в герой за "зелените"

Главен съдия на срещата от 19:45 часа е Владимир Вълков от Пловдив, с помощници Георги Стамболджиев и Николай Чакъров. Делегат на БФС е Валентин Чакъров, а работата на реферите ще следи Костадин Гергинов.

Великов: Направихме важна крачка към спасението