Димо Бакалов! Футболистът шутира към вратата на Вуцов, защитник на Славия чисти от голлинията.

Емил Виячки получава жълт картон.

70′

Мощен шут на Галин Иванов от дистанция! Любенов плонжира и избива в корнер.

64′

ГОЛ! Кристиан Добрев! Отлична атака завърши с центриране отляво към далечна греда. Там Добрев се извиси и с глава прати топката във вратата.

50′

ГОЛ! Кристиан Добрев! Ертан Томбак пусна хитър извеждащ пас към футболиста, който се озова очи в очи с Александър Любенов. Добрев запази хладнокръвие и прати топката във вратата.

46′

Начало на втората част.

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Край на първото полувреме.

43′

Димитър Митков изведе Тони Тасев зад защитата на „железничарите“. Футболистът се озова очи в очи с Любенов, но избърза и прати топката в аут.

37′

Жълт картон за Людовик Соарес.

Снимка 586216

31′

Първи точен изстрел за Славия. Галин Иванов шутира, но Александър Любенов бе на мястото си и спаси.

23′

Жълт картон за Карлос Енрике Франса.

21′

Антонио Вутов! Халфът пробва да прехвърли Вуцов, но вратарт на "белите" успя да избие в корнер.

Снимка 586215

13′

Кристиян Добрев шутира по диагонала от границата на наказателното поле. Топката не намира рамките на вратата.

8′

ГОЛ! Божидар Кацаров! Бранителят се извиси над всички след центриране от ъглов удар и с глава насочи топката към вратата. Последва коварен рикошет в Ертан Томбак, който допълнително усложни ситуацията за Светослав Вуцов и кълбото опъна мрежата.

5′

Равностойни минути на срещата. Двата отбора се опитват да наложат играта си.

1′

17, Ерол Дост 15. Лука Иванов

Славия приема Локомотив (София) в малкото столично дерби от 9-ия кръг на efbet Лига. Мачът на стадион "Александър Шаламанов" е от 20:30 часа.  Главен съдия е  Станислав Тодоров.

"Белите", и "железничарите" имат по 12 точки от началото на сезона, но отборът на Златомир Загорчич е изиграл два мача по-малко.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

Треньорът на домакините няма проблеми с контузени и наказани футболисти, но Загорчич ще трябва да гради състав без две от звездите си - Радослав Кирилов и Йон Бакеро, които бяха продадени през седмицата.