Турнир: efbet Лига Стадион: "Александър Шаламанов", гр. София Зрители:

ГОЛ! 2:0! РОБЕРТО РАЙЧЕВ!

88′

ГОЛ! ВЛАДИМИР НИКОЛОВ! 1:0!

78′

В този момент футболистите на Славия научиха, че Арда отбелязва втори гол в Пловдив и тонусът на играчите окончателно ще спадне в последните минути.

Ботев (Пловдив) - Арда: 0:3 (Развой на срещата по минути)

Вижте подробности

76′
Снимка 621226

Източник: startphoto.bg

75′

НОВ ШАНС ЗА ЛОКОМОТИВ! И отново Димо Бакалов! Футболистът на гостите се оказа очи в очи със стража на "белите", но Николай Кръстев спаси.

66′

БАКАЛОВ! В 66-ата минута Локомотив пропусна великолепна възможност! Антонио Вутов центрира от корнер и буквално сложи топката на главата на Димов Бакалов, който обаче от близко разстояние не намери целта и я прати покрай гредата!

59′

Славия опитва всичко по силите си, за да достигне до гол, но той така и не влиза. За съжаление на "белите", дори и да вкарат гол, отборът на Ботев е излязал само с юношки срещу Арда и много трудно ще стигне до положителна резвръзка за тях. За пореден път виждаме феърплей по български. В България не трябва да се казва fairplay, a dirtyplay...

53′
Снимка 621224

48′

ТАСЕВ! Три минути след подновяването на играта Тони Тасев имаше отлична възможност да открие резултата, ала Александър Любенов развенча и неговия опит. Резервният вратар на "железничарите" е заключил вратата си до момента.

45′

ВТОРАТА ЧАСТ ЗАПОЧНА!

45+2′

ПОЧИВКА!

41′

"Белите" организираха прекрасна атака в тази 41-ва минута и Емил Стоев отправи бомбен шут към вратата на "железничарите", но Любенов отново реагира добре и опази мрежата си от попадение.

Снимка 621225

35′

Владеене на топката: Славия: 61%, Локомотив (София): 39%

25′

Интересна хореография от привърженците на домакините...

Снимка 621227

20′

ПРОПУСК НА ГАЛИН ИВАНОВ! Капитанът на "белите" получи топката на точката на дузпата, но резервният вратар на Локомотив - Александър Любенов, реагира добре и с крак успя да спаси.

13′
Снимка 621220

12′

Точно в 12-та минута Дарко Тасевски напусна терена и обра аплодисментите на всички хора по трибуните, дори и на феновете на Локо (София). На негово място се появи Иван Минчев, а капитанската лента отиде на обичайното си място - на ръката на Галин Иванов.

2′

Мачът на стадион "Александър Шаламанов" започна емоционално. Един от емблематичните футболисти в родното първенство Дарко Тасевски прекратява кариерата си и ще изиграе последния си мач. Той започна като титуляр за "белите" и дори взе капитанската лента. На трибуните е цялото му семейство, както и скромна агитка от Северна Македония.

Снимка 621218

1′

19 Чунг Нгуен До

Славия и Локомотив (София) се изправят един срещу друг в двубой от последния кръг на мачовете във Втора група от efbet Лига.

Мачът е изключително важен за домакините, които се нуждаят от победа, за да запазят надежди за седмото място, което дава право на участие в баража за Европа. Трябва да отбележим, че и точка може да бъде достатъчна за "белите", но тогава трябва да разчитат на Ботев (Пловдив) да вземе не една, а трите от Арда.

Чичо Венци алармира за липсата на феърплей

Имаше една опера "Продадена невеста"

"Белите" допуснаха серия от негативни резултати, които включват три равенства и шокираща загуба от Арда. С тези мачове допуснаха и обрата в класирането, където продължава борбата със състава от Кърджали. Двата тима имат по 55 точки, но при равен актив след края на 36-ия кръг отборът на Александър Тунчев ще играе на баража.

Палач на Левски обяви трансфера на български играч

Той пристига като свободен агент, след като договорът му с "железничарите" изтече

От друга страна Локомотив (София) се намира на девето място с 42 пункта, като в последния кръг "железничарите" загубиха с 1:2 от Ботев (Пловдив).

Главен съдия на срещата е Станислав Тодоров, с помощници Георги Минев и Красимир Атанасов. С ВАР ще се занимават Кристиян Колев и Димо Вълчев. Делегат на БФС е Георги Георгиев, а работата на реферите зорко ще следи Стоян Алексиев.