Славия и Локомотив (Пловдив) завършиха наравно 1:1 в мач от efbet Лига

Локомотив (Пловдив) изравни Славия в края и остава в Топ 6

Ерол Дост стреля от дистанция, но Илко Пиргов спасява.

90+1′

Галин Иванов от Славия София стреля от воле, но прати топката встрани от вратата.

87′

ГОЛ! Хорхе Портокареро прати топката във вратата. Следва преразглеждане от ВАР. Да! Голът е зачетен! Отбраната на "белите" не се ориентира добре при едно меко центриране на Джовани от пряк свободен удар и защитникът с глава насочи топката във вратата на Вуцов.

81′

Жълт картон за Хорхе Портокареро.

80′

Кристиан Добрев е контузен и заменен от Ерол Дост.

79′

Жълт картон за Пиер Зебли.

Снимка 616591

Източник: startphoto.bg

79′

Жълт картон за Емил Стоев.

79′

Напрежение в средата на терена. Футболистите се бутат и си крещят. Малко футбол и грозни сцени... само това ни липсваше.

75′

Владимир Николов е заменен от Тони Тасев.

75′

Кристиян Стоянов е заменен от Чунг Тханг Нгуен.

75′

Тодор Павлов е контузен и заменен от Хорхе Портокареро.

69′

Кристиян Стоянов получава жълт картон.

62′

Динко Хоркаш е контузен и заменен от Илко Пиргов.

62′

Георги Каракашев е заменен от Ивайло Димитров.

61′

Денислав Александров е заменен от Бабакар Дион.

Снимка 616593

61′

Йосип Томашевич е заменен от Джовани Трупе.

58′

Натан Гасама получава жълт картон.

53′

Галин Иванов! Халфът стреля с глава в опасна близост до вратата. Ударът му обаче бе много неточен.

52′

Играта е подновена.

51′

Кристиан Добрев е контузен и получава медицинска помощ на терена. Играта е спряна.

48′

ГОЛ! Кристиан Добрев! Галин Иванов видя откъсващия се Кристиан Добрев и го изведе вляво от вратата на Динко Хоркаш. Необезпокояван, футболистът отправи прецизен изстрел и прати топката във вратата.

47′

Галин Иванов стреля в целта, но Динко Хоркаш спасява.

46′

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

44′

Йосип Томашевич стреля от дистанция, но Светослав Вуцов спасява.

38′

Равностойни минути на "Александър Шаламанов". И доста скучни, уви...

29′

Тодор Павлов получава жълт картон.

25′

Матеус Да Силва центрира в наказателното поле, където бяха Георги Каракашев и Денислав Александров. Стигна се до карамбол, при който Натан Гасама прати топката в ръката на Александров, който след това вкара гол, но заради нарушението попадението му не бе зачетено.

24′

Георги Каракашев падна в наказателното поле. Иво Андреев остава безмълвен.

20′

Владеене на топката - Славия: 47%, Локомотив (Пловдив): 53%.

13′

Джовани! Денислав Александров проби отдясно и центрира. Топката стигна до Джовани, който успя да стреля с глава. Кълбото обаче не намери рамките на вратата.

6′

Не. Съдията Иво Андреев е категоричен - няма наказателен удар.

Снимка 616594

5′

Дузпа ли ще има? Съдията спря играта. Следва преразглеждане от ВАР за потенциална ситуация за дузпа след съмнения за игра с ръка на Пиер Зебли.

4′

Джовани! Футболистът опита да изненадата Светослав Вуцов с удар от дистанция. Стражът обаче внимаваше и спаси.

1′

11. Ивайло Димитров

Славия и Локомотив (Пловдив) се изправят един срещу друг в мач от 29-ти кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион "Александър Шаламанов" започа в 20:00 часа.

Сблъсъкът се явява директен за място в Топ 6, тъй като разликата между двата отбора е само една точка в полза на днешните гости. Понастоящем "белите" са на седмата позиция с 45 точки, докато "смърфовете" са шести с 46 пункта.

Славия победи Септември с 2:1 в мач от 28-ия кръг на efbet Лига

Славия потрепери, но взе своето срещу Септември и поне временно е в Топ 6

Ценнен успех за "белите"

Футболистите на Златомир Загорчич се намират в добра форма, след като в последните си три срещи постигнаха три победи и едно равенство. В последния кръг съставът му надви Септември с 2:1.

Възпитаниците на Александър Томаш пък подчини Спартак (Варна) с 3:1 като домакин и така спря отрицателната си серия от два поредни хикса срещу Черно море и ФК ЦСКА 1948.

Томаш: Преследваме поставената си цел