Илиян Мицански заменя Калоян Кръстев.

76′

Бенгюзов с далечен, но неточен удар към вратата на Миятович.

73′

ГООООЛ! Филипе Нашименто, който влезе преди минути, открива резултата. Мартин Райнов подаде от дълбочина към Станислав Иванов, той не успя да овладее по най-добрия начин, но топката стигна до Нашименто, който я копна и преодоля Петков.

71′

Мазурек е заменен от Нашименто.

67′

Мартин Райнов изведе Найджъл Робърта с чудесно подаване, но нападателят на "сините" прати топката над вратата.

65′

Принудителна смяна за Славия. Емил Стоев е изнесен на носилка, а вместо него в игра Дарко Тасевски.

63′

Петков получава жълт картон за разправията с Каргас.

63′

Янис Каргас също е санкциониран.

62′

Левски изпълни корнер, футболист на Славия изчисти. След това обаче Янис Каргас извърши нарушение срещу Георги Петков, след което двамата се спречкаха.

54′

Славчо Шоколаров също получава картон.

53′

Удар на Франко Мазурек мина встрани от вратата на Петков.

51′

Милен Гамаков получава жълт картон за нарушение срещу Паулиньо.

50′

Топката мина над вратата след удар на Хали Тиам.

46′

Начало на втората част. По време на почивката привърженици на Левски започнаха да чупят седалки.

45+1′

Край на първото полувреме. Двата тима се оттеглят на почивката при резултат 0:0.

44′

Галин Иванов остана непокрит в наказателното поле на Левски, но Милан Миятович излезе и улови топката.

42′

Мартин Райнов бе близо до това да открие резултата, но Милен Гамаков изчисти решително почти от голлинията. Преди това обаче беше извършено нарушение срещу Георги Петков.

38′

Паулиньо пробва пас към съотборник в наказателното поле на Славия, но Муньос изчисти в корнер.

32′

Мазурек центрира от пряк свободен удар, но Мартин Райнов изобщо не успя да играе с топката.

Снимка 443980

29′

Станислав Иванов получи подаване от Хали Тиам, успя да задържи топката в очертанията на терена. Срещу него застана Христо Попадийн и младокът реши да подаде към Живко Миланов, който обаче загуби притежанието ѝ.

Снимка 443981

25′

Холмар Ейолфсон получава първия картон в мача, след като извърши нарушение срещу откъсващия се Галин Иванов

22′

Славия изпълни корнер, който обаче не създаде опасност пред Милан Миятович.

18′

Скаути на Тулуза и Ден Бош са на стадион "Славия", за да наблюдават изявите на футболистите на двата тима.

15′

Живко Миланов стреля от свободен удар, но ударът му беше доста неточен.

13′

Шоколаров с далечен шут, който мина встрани от вратата на Миятович.

12′

Отново Робърта центрира в наказателното поле и потърси комбинация със свой съотборник, но Станислав Иванов не успя да се откъсне от бранителите на Славия и стреля над вратата.

7′

Живко Миланов подаде към Мартин Райнов, който беше оставен непокрит и свали топката за Найджъл Робърта. Централният нападател стреля с глава, но ударът му мина над вратата.

6′

Станислав Иванов получ подаване от дълбочина от Франко Мазурек, но Христо Попадийн се намеси добре преди младокът да успее да отправи удар към вратата на Георги Петков.

Снимка 443982

5′

Робърта напредна по фланга и центрира към наказателното поле, където обаче топката попадна в краката на футболист на "белите".

3′

Мазурек застана зад топката, за да изпълни свободен удар, но футболист на Славия изчисти с глава.

1′

Драгомир Драганов дава начало на двубоя.

9 Цветелин Чунчуков 22 Нуно Рейш

Славия приема Левски в дербито на 10-ия кръг на елитното първенство. Сблъсъкът е тази вечер от 20:00 часа в "Овча Купел".

Срещата е важна и за двата тима. Ако победят, "сините" ще излязат на първо място във временното класиране поне за 24 часа. В същото време "белите" се намират в серия от 4 мача без победа.

Тимът на Петър Хубчев показва все по-добра форма. Столичният гранд е с 3 победи и равенство срещу ЦСКА, в което изпусна два гола аванс, в послендите си 4 срещи.

Групата на Славия за дербито с Левски

Срещата е утре от 20:00 часа

Треньорът на Славия Златомир Загорчич няма да може да използва капитана Янис Карабельов и Радослав Кирилов. След изтърпяно наказание в състава се завръща Димитър Велковски. Андреа Христов, Милен Гамаков, Ертан Томбак, Николай Дюлгеров, Венцислав Бенгюзов и Георги Йомов подновиха тренировки, но се очаква от тях само Гамаков да стартира от първата минута. На линия за срещата е и Дарко Тасевски, който ще влезе в ролята на плеймейкър.

В състава на Левски изненади не се очакват. Вратар ще е Милан Миятович, а карето в отбрана ще включва Живко Миланов, Янис Каргас, Холмар Ейолфсон и Иван Горанов. В халфовата линия ще играят Хали Тиам и Мартин Райнов, а Филипе Нашименто ще остане резерва. Зад голмайстора Найджъл Робърта ще играе Франко Мазурек, а по двете крила ще нападат Паулиньо и Станислав Иванов.