Юношите на Славия и последният в Югозападна трета лига - Чепинец (Велинград) си отбелязаха цели 9 гола в контролна среща. Тя се игра в столичния квартал "Овча купел" и завърши при резултат 5:4 за "белите".

Славистите дръпнаха в резултата с 2:0. В 13-ата минута Милен Иванов, който е най-сериозният футболист в селекцията на велинградчани намали резултата. В 24-ата минута Аспарух Василев изравни.

В 35-ата минута Христо Костов се разписа за 2:3. Малко преди края на първата част "белите" възстановиха равенството в контролата.

Юношите на Славия ще мерят сили срещу мъжете на Рилски спортист

Става дума за старшата възраст до 19 години

В началото на втората част Славия излезе напред. В 81-ата минута отново Милен Иванов се разписа в мрежата на "белите", но четири минути преди края Славия стигна до победата, след като вкара пети гол за крайния резултат.

Следващата проверка на Чепинец е предвидена за 15 февруари срещу Струмска слава.