Турнир: efbet Лига Стадион: "Александър Шаламанов", гр. София Зрители:

Галин Иванов е заменен от Георги Вълчев.

90+3′

Христо Попадийн се появява на мястото на Константин Чешмеджиев.

90+1′

Шанс за Славия в последните минути! Емил Стоев пробва да донесе победата на своя тим, отправяйки удар, който беше отразен от Наумов. При добавката за пореден път стражът показа качествата си.

81′

Чочев! Халфът остана непокрит в наказателното поле, насочи топката към вратата, ала Светослав Вуцов не му позволи да се разпише. Поредно значимо спасяване за стража на "белите".

80′

Тони Тасев е заменен от Ерол Дост.

77′

Динамиката на играта спадна драстично и двата тима подхождат все по-предпазливо.

70′

Парвизджон Умарбаев е заменен от Карлос Охене.

65′

Гостите са по-активният отбор, откакто започна второто полувреме. Защитата на Славия обаче съумява да устои на натиска им.

Снимка 592090

Източник: startphoto.bg

61′

Марио Топузов не успя да реализира, тъй като защитник на Славия го блокира.

61′

Емил Виячки получава жълт картон.

58′

Стив Фуртадо е заменен от Ангел Лясков

58′

Марио Топузов влиза в игра на мястото на Енрике Рафаел

55′

Джонатан Перейра получава жълт картон.

52′

АВТОГОЛ НА ФК ЦСКА 1948! Ивайло Чочев не отигра топката по правилния начин и тя влетя във вратата на Даниел Наумов.

51′

Стив Фуртадо си изкара жълт картон.

49′

Тони Тасев опита с удар от далечна дистанция да се разпише.

48′

Страхотно спасяване на Светослав Вуцов! Георги Русев получи топката в наказателното поле, стреля моментално, след което вратарят се намеси и топката се удари в гредата.

46′

Хелитон e заменен от Лазар Марин.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

Владеене на топката: Славия: 46%, ФК ЦСКА 1948: 54%.

42′

Соарес получи жълт картон.

36′

Възможност за "белите"! Стоянов преодоля защитата на гостите и подаде към отлично позиционирания Галин Иванов, но опитният играч не успя да уцели вратата от няколко метра.

31′

Хелитон получи жълт картон.

21′

Хелитон намери Енрике, който стреля, но ударът му не намери очертанията на вратата.

15′
Снимка 592084

10′

Владеене на топката: Славия: 37%, ФК ЦСКА 1948: 63%.

9′

Ангел Бастунов стреля, но ударът му не намери очертанията на вратата

3′

ГОЛ ЗА ФК ЦСКА 1948! Ангел Бастунов центрира отляво в наказателното поле, където Ивайло Чочев засече с глава и насочи топката, която влезе за 0:1! Това е 13-то попадение за Чочев от началото на сезона.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

11 Кристиан Добрев 22 Реян Даскалов

Славия приема ФК ЦСКА 1948 в сблъсък 15-ия кръг в efbet Лига. Двубоят на стадиона в Овча Купел започва в 17:30 часа и ще бъде ръководен от Георги Кабаков.

"Червените" ще бъдат пределно амбицирани да си тръгнат с успеха, който отново ще ги изкачи на върха във временно класиране. В момента възпитаниците на Любослав Пенев заемат второто място с актив от 30 точки в 14 мача. Първи е отборът на ЦСКА с 31 точки в 13 срещи.

Славия загуби тежко с 0:3 визитата си на Локомотив (Пловдив) и ще търси реванш пред своя публика с добра игра и позитивен резултат. Футболистите на Златомир Загорчич са на седмо място и 24 точки.

Любо Пенев: ВАР, ВАР, ВАР! По-добре да слагаме 4 робота и да правят каквото им кажат от катафалката

"Прекалено много изкуствен интелект"

ФК ЦСКА 1948 не изпита затруднения срещу последния в класирането Спартак (Варна). "Червените" надвиха варненци с 2:0 след попадения на Евгений Сердюк и Парвиз Умарбаев.