Турнир: efbet Лига Стадион: "Александър Шаламанов", гр. София Зрители:

КРАЙ НА МАЧА!

80′

Венцислав Керчев успешно пресeче центриране, насочено към наказателното поле.

75′

Даниел Генов бе препънат от Вълчев, гостите поискаха фаул, но реферът Занев показа жълт картон за играча на Ботев заради бурните му претенции.

71′

Кристиан Добрев стреля, но ударът му не намери очертанията на вратата.

56′

Виктор Василев бе заменен от Радослав Захариев.

49′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Йон Бакеро започна контраатака за "белите", извеждайки Радослав Кирилов, който стреля, но Красимир Костов спаси, топката се отби и попадна в Тони Тасев, който бе точен в опразнената врата - 2:1!

46′

Мирослав Маринов е заменен от Антонио Георгиев

46′

Чавдар Ивайлов е заменен от Валбуена.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Радослав Кирилов центрира на границата на наказателното поле към Нгуена, който засече акробатично, вкарвайки зрелищен гол за 1:1! Още едно много красиво попадение този кръг, след тези на Бароан и Димитър Костадинов!

37′

Жълт картон за Мартин Атанасов.

35′

Монтоя напредна добре отляво, въпреки локвите и остана сам срещу Вуцов, но стражът на домакините се справи и отрази удара на играча на "зелените",

26′

ГОЛ ЗА БОТЕВ (ВРАЦА)! Изненадващо или не, гостите поведоха в резултата, когато бяха и с 10 души, предвид липсата на Маринов, който получава помощ край тъч линията. Даниел Генов центрира от корнер, а Меси засече с глава и разпечата мрежата на Светослав Вуцов!

24′

Мирослав Маринов изпитва проблеми и ще бъде изнесен с носилка. Вероятно играчът ще трябва да бъде заменен. Ранни проблеми за Росен Кирилов.

20′

Жълт картон за Виктор Василев.

18′

Тони Тасев центрира отлично отдясно към Галин Иванов, който надскочи защитата и засече с глава, но ударът му срещна горната греда!

10′

Оспорвана игра в първите 10 минути на мача. Теренът е в лошо състояние заради проливния дъжд, който се изсипа над "Овча Купел", малко преди началото на мача.

Снимка 584948

Източник: startphoto.bg

3′

Мирослав Маринов засече с глава и вкара топката в мрежата, но попадението не бе зачетено заради засада. ВАР потвърди решението на рефера Ивелин Занев.

1′

17 Ерол Дост

Отборите на Славия и Ботев (Враца) се изправят един срещу друг в мач от седмия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион "Александър Шаламанов" е днес от 18:15 часа и ще бъде ръководен от Ивелин Занев.

Двата отбора влизат в сблъсъка в добро настроение, след като записаха победи в последния кръг. Столичани се наложиха над Хебър (3:0), докато врачани стигнаха до минимален успех срещу Спартак (Варна).

Срещата ще бъде по-специална за домакините, тъй като това е първият домакински мач на "белите" през настоящия сезон. В четирите изиграни двубоя дотук тимът, воден от Златомир Загорчич, беше гост.

Славия пуска билети онлайн

За мача с Ботев (Враца)

Славия записа само една загуба до момента - при визитата си на Черно море, и се надява доброто представяне да продължи и днес.

Ботев (Враца) не може да убеди с представянето си от началото на кампанията и редува силни и слаби игри. Футболистите на Росен Кирилов имат две победи, едно равенство и три загуби.

Добрата новина за врачани е завръщането на Чавдар Ивайлов, който пропусна последния шампионатен мач заради контузия.