Анатоли Господинов изби с крак удар на Дост, който засече подаване на Николов отдясно. Ангел Славков не можеше да повярва на видяното и легна на тревата.

Жълт картон за Николай Кръстев

76′

Неточен изстрел на Тони Тасев, който от няколко метра се отличи с неточно изпълнение.

74′

Греда! Тони Тасев центрира от пряк свободен удар, Ерол Дост засече с глава, но прати топката в страничния стълб!

72′

Коконов замени Цонев.

72′

Боруков бе заменен от Н'диайе

70′

Йеленкович влезе на смяна на Стоянов.

70′
Снимка 618964

Източник: startphoto.bg

66′

Тони Тасев изпълни ъглов удар, Дост стреля от трудна позиция, но топката мина встрани от вратата.

62′

Цонев изпълни от корнер, Стаси Иванов остана под топката и така се сложи край на една от малкото опасности в тази среща.

56′

Владеене на топката: Славия: 41%, Арда: 59%.

46′

Ахмед Ахмедов е заменен от Соарес

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+4′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

4 минути добавено време.

44′

Единственото интересно на терена е, че главният съдия показа, че няма връзка с ВАР-буса. В същото време двата тима продължават да приспиват феновете като до момента са отправили общо 1 неточен удар към вратата.

29′

Жълт картон за Емил Стоев.

27′

Спокойни минути на стадион "Александър Шаламанов", без опасни положения до момента.

20′

Владеене на топката: Слави: 29%, Арда: 71%

Снимка 618926

12′

Цонев стреля силно пред границите на наказателното поле, Натан Гасама изби в ъглов удар, след който обаче не последва нищо опасно.

10′
Снимка 618929

8′

Тунгара проби отлично, навлезе в наказателното поле и опита удар, но играч в "бяло" изби.

1′

18 Кристиян Балов 81 Атанас Зехиров

Славия посреща Арда в двубой от 32-ия кръг на efbet Лига. Двата тима са в групата, която ще раздели местата от 7-ма до 10-та позиция. Мачът на стадион "Александър Шаламанов" стартира в 17:00 часа, а главен съдия ще бъде Георги Гинчев.

Двата отбора стартираха с победи в плейофите и заемат първите две места в групата. Днешният сблъсък може да се окаже ключов в борбата за седмото място, което дава право на бараж за участие в европейските турнири. Към момента "белите" са с 52 пункта, а тимът от Кърджали е с 45, но една победа днес на гостите може доста да завърже интригата.

Славия е отборът, който е допуснал най-малко голове от останалите тимове в групата и е с най-добра голова разлика. Столичани са в серия от 6 поредни мача без загуба, а в последните си 2 срещи записаха победи.

Юноша попадна в групата на Славия за мача с Арда

Срещата е утре

В миналия кръг "белите" надвиха Ботев (Пловдив), а преди това успяха да постигнат успех и срещу ФК ЦСКА 1948. Изглежда смяната на треньорите им се отразява добре, тъй като записват положителни резултати при Ангел Славков.

Арда от своя страна излиза като отборът, който е вкарал най-много голове, в сравнение с останалите три тима. От началото на кампанията досега "сините" имат 36 гола в 31 мача. Както вече е ясно те продължават да бъдат в борбата за седмото място, но днешният мач може да се окаже ключов за тях.

При евентуална загуба днес Славия ще дръпне с 10 точки напред и с 4 кръга до края на първенството мисията за Арда става почти невъзможна. Иначе отборът на Александър Тунчев е в поредица от 5 поредни мача без загуба, но в повечето от тях е правил равенства.