90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители: 422
90+5′

КРАЙ НА МАЧА!

Септември - Спартак Варна 1:1 в мач от efbet Лига

Прогонен от Левски лиши Септември от драматичен успех над Спартак (Варна)

Драматично 1:1 между двата тима на националния стадион

90+2′
Снимка 589438

Източник: startphoto.bg

90+1′

КОСТАДИНОВ ПРОПУСНА ДУЗПА! Драмата в този двубой настъпи в първата минута от добавеното време. Проспер Менди игра с ръка в собственото си наказателно поле и реферът Ивайло Стоянов не се поколеба да отсъди дузпа в полза на Септември. С отговорната задача се нагърби Димитър Костадинов, който обаче не се справи с напрежението и дори не уцели вратата при изпълнението на 11-метров удар.

90′

Жълт картон за Проспер Менди, който играе с ръка и причинява дузпа в ущърб на своя тим!

87′

Голмайсторът Виктор Митев приключва участието си в мача. Заменен е от Илиев.

83′
Снимка 589437

82′

Капитанът Асен Чандъров е заменен от Александър Петров.

81′

Пламен Димов е поредният футболист в този мач, който получава картон.

76′

Мехмед Сабри отстъпва мястото си на Никола Борисов в състава на Спартак (Вн).

74′

Димитър Костадинов е санкциониран с жълт карто.

Снимка 589440

68′
Снимка 589418

66′

Йоан Гаврилов е следващият футболист на Септември, който се появява в игра.

65′

Мартин Ачков влиза в игра за Септември вместо Пешов.

65′

Нападателят Мартин Петков ще замени Мартин Стоянов.

64′

Баланюк бива заменен от опитния Янчо Андреев.

63′

ГРЕДА! "Соколоте" на Тодор Киселичков проклинаха своя късмет в 63-ата минута, когато само гредата ги спря от втори гол. Новото попълнение Денис Баланюк щеше да бъде заменен след миг, но украинецът можеше да остави своя отпечатък в мача заради страхотния си извеждащ пас за Ромееш Ивей. Националът на Панама набра необходимата скорост, ала мощният му удар срещна дясната греда на Септември.

Снимка 589414

58′

Радослав Живков също получава официално предупреждение.

53′

Бързо след появата си на терена, Ивей получава жълт картон.

50′

СИЛНО НАЧАЛО ЗА СПАРТАК! Футболистите на Спартак (Варна) демонстрираха хъс за пълен обрат с началото на втората част. Тогава, в рамките на минута, отлични положения се откриха пред Здравко Димитров и Виктор Митев. При изстрела на първия Шейтанов трябваше да избива в корнер, а от него Митев можеше отново да се разпише, ала му липсваше още малко точност.

47′
Снимка 589413

47′

Родни Антуи не впечатли особено при повторния си дебют в първенството. Той бива заменен от Ромееш Ивей.

47′

Айкут Рамадан не се появява за второто полувреме. На негово място ще играе Радослав Живков.

45′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА BETANO ЗА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+3′

ПОЧИВКА!

45+1′

ГОООЛ ЗА СПАРТАК! 1:1! МИТЕВ! Видимо ядосан от съдийската неправда при гола за Септември, Виктор Митев успя да канализира негативната си енергия в позитивна такава за неговия тим. Фланговият футболист отбеляза чудесно попадение за 1:1 в продължението на първата част. №11 от "соколите" напредна през центъра и изненада Шейтанов с удар от много сериозна дистанция, определено хванал юношата на Левски безкрайно неподготвен.

42′

ГЕОРГИЕВ! Няколко атаки по-късно, Септември по идентичен начин можеше да удвои своята преднина. Този път обаче центрирането от корнер намери Асен Георгиев, който с глава стреля точно в обсега на Иван Дичевски.

41′
Снимка 589417

39′

ГООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! 1:0! ГЕОРГИЕВ! Най-сетне край на скуката в центъра на София положи опитният бранител на Септември - Асен Георгиев. Юношата на Левски се оказа най-съобразителен при голямо меле след изпълнението на домакински корнер. Защитникът проведе кратка, но зрелищна битка с Виктор Митев, за да може да се разпише отблизо в мрежата на несигурния в този миг варненски вратар Иван Дичевски. "Соколите" не приеха никак радушно зачетеното попадение, като дълго време "сините" футболисти имаха претенции за фаул в атака. Те обаче не бяха чути от Ивайло Стоянов.

38′

СТОЯНОВ! Някакъв шанс за попадение леко разведри заспалите фенове по трибуните в 38-ата минута. Атанас Кабов центрира умело към далечната греда, където Мартин Стоянов изпревари персоналния си пазач и опита да засече в мрежата. Младокът обаче не успя да отправи адекватен изстрел, а като оправдание му подейства натискът на гонещия го защитник на Спартак.

33′

Божидар Васев твърде късно влезе в единоборство и получава жълт картон.

31′

Бавно изтичат минутите на националния стадион. Двата отбора определено са длъжници.

25′
Снимка 589412

17′

Мартин Стоянов получава официално предупреждение, защото спря непозволено Здравко Димитров.

11′

Поредица от корнери пред двете врати, които не водят до нищо съществено.

11′

Асен Чандъров получава първия жълт картон в мача.

8′

Отговорът на септемврийци дойде с опит за двойно подаване между Стоянов и Рамадан, което обаче не стигна до своя финален замисъл. Отбраната на Спартак действаше хладнокръвно в този момент.

Снимка 589409

2′

И двата тима демонстрираха чрез активното си начало, че този двубой определено ще бъде яростна битка за трите точки. Първият точен изстрел отправиха гостите, когато във втората минута Здравко Димитров направи поредица от финтове, за да подаде на Божидар Васев. Нападателят стреля от дистанция, но право в ръцете на Шейтанов.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′