Левски - децаДетският тим на Левски (родени 1992 г.) с треньор Християн Войнов завършиха 1:1 като гост на Септември (Сф) в първи 1/8-финал за Републиканско първенство. Срещата-реванш е на 12 юни на "Герена" от 17,30 часа, съобащва сайтът на "сините".

Лошият терен на домакините от Септември не позволи на двата отбора да демонстрират добър футбол. През първото полувреме при резултат 0:0 "сините" изпуснаха две чисти положения, а съдията спести червен картон за състезател на домакините. В края на полувремето Септември поведе с 1:0 след грешка в защитата на Левски.

Десетина минути след почивката Владислав Стойков изравни за Левски след изпълнение на корнер. До края на мача "сините" бяха по-добрия отбор, но младите футболисти на треньора Християн Войнов не успяха да материализират превъзходството си.