90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители: 385
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

90+3′

Дузпата бе отменена от Кабаков, след като той самият изгледа ситуацията!

90+2′

Дузпа за Лудогорец! Кабаков прецени, че Арсов е играл с ръка в наказателното поле!

79′

ГОЛ НА ЛУДОГОРЕЦ! Гонсалвеш се възползва от грешка при изнасянето на Септември и подаде на Сотириу, който показа отново класата си, овладявайки пас, нагласяйки си добре за стрелба и с топовен изстрел направи резултата 3:0!

76′

Димитър Костадинов, който влезе на почивката, бе заменен заради здравословен проблем. На негово място се появи Борислав Маринов.

73′

Спас Делев центрира отляво към Сотириу, но младият Тодоров изби решително и не позволи топката да достигне до голмайстора.

71′

Тиссера бе заменен от Сотириу.

71′

Делев се появи на мястото на Каули.

68′

Реди Каса замени Рамадан.

66′

Шампионите владеят тотално инициативата, а домакините разчитат предимно на контраатаки.

63′

Доминик Янков замени Рик Джонатан.

62′

Кирил Десподов замени Текпетей.

55′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Сантана пусна извеждащо подаване към Каули вляво, техничарят навлезе в наказателното поле, излъга бранителите на домакините и удвои. Шампионите посягат смело към първата си победа в шампионата.

50′

Рик Джонатан опита удар извън наказателното поле, но неточен.

46′

Димитър Костадинов замени Зоров.

45′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

44′

Каули имаше чудесен шанс след отлично подаване на Текпетей, но ударът му мина над вратата

40′

Кабов опита удар към вратата, но твърде слаб, за да затрудни Падт.

35′

Разградчани искаха дузпа за игра с ръка в наказателното поле на Стойчев, но Кабаков подмина ситуацията.

Снимка 580421

26′

Греда! Тиссера изскочи сам срещу вратаря и стреля, но топката попадна в напречната греда.

23′

От последвалия фаул, Каули стреля, Шейтанов улови без проблем.

22′

Директен червен картон! Кристиян Пешов фаулира последен в защитата откъсващия се Рик Джонатан и бе изгонен!

17′

Сисиньо центрира в наказателното поле, в борба за топката се сблъскаха сериозно Стойчев и Рик Джонатан. Двамата получиха лекарска помощ.

11′

ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Тиссера пусна отлична топка към Сантана, който сам срещу вратаря го прехвърли и откри. Домакините имаха сериозни претенции за засада при паса, но ВАР прецени, че няма такава.

8′

Кабов проби много добре по дясното крило, но Сантана го затвори. Домакините опитват да показват "зъби" и към този момент стоят добре на терена.

1′

Националният химн на България звучи преди старта на мача от 1-ия кръг на efbet Лига. Стартовият състав на домакините е от 11 българи, докато при шампионите има едва 1 роден у нас - Антон Недялков.

1′

Проблеми с мрежата на една от двете врати забави малко срещата. НАЧАЛО НА МАЧА!

19 Реди Каса

Шампионът Лудогорец започва защитата на титлата си с гостуване на новака Септември (София). Мачът е тази вечер на стадион "Васил Левски" от 21:00 часа. Разградчани са амбицирани да направят добър старт към защитата на поредната си титла, а домакините ще опитат да се представят добре при завръщането си в елита.

Петричев: Уверен съм, че ЦСКА ще ни бъде традиционен конкурент за титлата

"Виждам еуфория при Левски"

"Орлите" вече изиграха първия си официален мач за сезона, като победиха с 2:0 черногорския Сутиеска в първи мач от първия квалификационен кръг на Шампионската лига. След по-малко от седмица е и реваншът в Черна гора, като не е изключено наставникът Анте Шимунджа да има едно наум и да направи ротации в сравнение с мача преди няколко дни. Към момента в Лудогорец няма нови попълнения, а в същото време в отбора вече не са Вандерсон и Жордан Икоко.

Септември пък се раздели с основния си нападател - Марио Илиевски. Македонецът премина в унгарския вицешампион Кишварда. Нови попълнения пък са Илиян Миланов от Ботев (Враца), Мирза Делимеджац от Нови Пазар и Димитър Костадинов от Септември. Завръща се и Реди Каса, който бе под наем в Царско село.