90′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90′

Локо с класика!

84′

Александър Тодоров стреля силно, стражът на Локомотив се намеси, а топката срещна страничната греда и не поиска да влезе в мрежата.

80′

Гостите контролират темпото на срещата.

70′

Срещата изглежда се доиграва. Не се вижда как домакините ще върнат интригата.

58′

След намеса на ВАР не бе отсъдена дузпа за домакините. Нова спорна ситуация.

54′

Локо логично се прибра в защита.

46′

Начало на второто полувреме.

45+1′

Септември почти сигурно ще има претенции относно първия и третия гол на гостите. Съответно дали дузпата е правилно отсъдена и има ли фал в атаката на Локо, след която падна третото попадение в спора?

45′

Димо Бакалов с попадение на празна врата - 0:3. Преди шутът му, топката срещна гредата след грешки в отбраната на домакините.

42′

Димитър Митков с брилянтно изпълнение и нов гол за Локо!

35′

Малко опасни атаки досега в мача.

Снимка 583507

Източник: startphoto.bg

19′

Димитър Митков е точен от бялата точка. Попадение за Локо.

18′

Дузпа за гостите, за игра с ръка.

9′

Опасен изстрел на домакините, след центриране от корнер.

Снимка 583510

8′

Без чисти голови положения до 8-ата минута.

1′

13. Мартин Николов 28. Борис Кръстев

Отборите на Септември и Локомотив (София) се изправят един срещу друг в ранния двубой от понеделнишката програма на efbet Лига. Двата тима неимоверно искат да увеличат точковия си актив, а столичното им дерби на националния стадион "Васил Левски" е отлична предпоставка за постигането на тази цел.

Феновете на Локо (Сф) плащат по 10 лева за гостуването на Септември

Двубоят е утре от 18:30 часа

И двата отбора са записали само по една победа от началото на сезона. Тимът на Славко Матич победи Хебър с 3:1, докато "железничарите" се наложиха над Ботев (Пловдив) с 2:0 в последния си шампионатен мач.

Двамата треньори нямат сериозни проблеми с контузени или наказани играчи, като единствено полузащитникът на "железничарите" Божидар Кацаров не е възстановен напълно и няма да може да помогне на своите съотборници.

Главен съдия на срещата е Ивайло Ненков, с помощници Мартин Венев и Станислав Станев. С ВАР ще се занимават Васил Минев и Мирослав Иванов. Делегат на БФС е Христо Ботев, докато работата на реферите зорко ще следи Стоян Алексиев.

Славко Матич: Убеден съм, че в Арда и Септември има един малък национален отбор