90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители:
90+5′

КРАЙ НА СРЕЩАТА!

90′

Радослав Живков ще запише минути, след като замени Александър Тодоров.

89′

Димитър Костадинов пробва чрез фаул да направи пълен обрат в срещата. Петър Дебърлиев бе съсредоточен и реагира първокласно.

85′

ПРОПУСК! Арсенио Валпорт не успя от близко разстояние да порази вратата на Шейтанов.

83′

Муса Сила получава жълт картон.

83′

Александър Тодоров е санкциониран с жълт картон.

80′

Георги Търтов е заменен от Мартин Михайлов.

75′

ГООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Септември заслужено възстановява паритета. Атанас Кабов овладя находчив пас, след което се устреми напред и по прецизен начин отбеляза за втори път до момента през сезона.

73′

Мартин Николов излиза, за да се появи Мартин Ачков.

72′

Богомил Божуркин е заменен от Олекси Лобов.

68′

Корав удар отправи играч Атанас Кабов, но сантиметри го лишиха от попадение.

Снимка 593755

Източник: startphoto.bg

65′

Реди Каса заменя Айкут Рамадан.

63′

Георги Търтов си изкара жълт картон.

62′

Възможност за Хебър! Ивайло Михайлов се вклини в противниковото поле и стреля. Защитник на домакините обаче протегна крак, за да го блокира.

60′

Септември опитва чрез постепенни атаки да навакса пасива си, ала гостите умело се отбраняват и не позволяват вратата им да бъде застрашена.

Снимка 593756

58′

Адернисола Есеола отстъпва мястото си на Арсенио Валпорт.

48′

Георги Търтов имаше възможност да се разпише от стрелкова позиция, но предпочете да комбинира със свой съотборник, който не съумя да се възползва.

46′

Илия Миланов е заменен от Иван Арсов.

46′

Красиан Колев се появява на мястото на Йоан Гаврилов.

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

40′

ЧЕРВЕН КАРТОН ЗА МАРСЕЛ ВЕНСАН! НЕ! Футболистът на Хебър бе провокиран от свой съперник и го удари с глава в гръб. Съдията обаче реши да прегледа ситуацията, използвайки системата ВАР и прецени, че действията на Венсан трябва да бъдат порицани с жълт картон. Левият краен бранител се отърва от по-тежко наказание.

26′

ГООЛ ЗА ХЕБЪР! Въпреки натиска на домакините, Хебър нанесе съкрушителен удар на съперника си. Георги Търтов получи центриране отляво и по елегантен начин преодоля Шейтанов.

18′

Набезите на Септември не спират! Димитър Костадинов се освободи и отправи опасен изтрел. Топката обаче профуча покрай десния страничен стълб.

14′

ГОЛ ЗА СЕПТЕМВРИ! Димитър Костадинов! Не! Попадението е отменен поради засада.

9′

Опасна атака организираха гостите. Топката бе центрирана, но защитник на домакините внимаваше и осуети попадение в своята врата.

3′

ПЪРВИ ШАНС ЗА СЕПТЕМВРИ! Айкут Рамадан навлезе в наказателното поле и подаде на непокрития Мартин Петков, който от непосредствена близост като по чудо не успя да открие резултата.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В МАЧА!

1′

3. Кубрат Йонашчъ 17. Арсенио Валпорт

Отборите на Септември и Хебър откриват 17-ия кръг от програмата на efbet Лига. Двата тима ще премерят сили на националния стадион от 17:00 часа. Положението на новаците не е особено оптимистично, като трите точки са необходими за оставането им в елита и след края на сезон 2022/23.

Двата отбора се намират в сходна ситуация - записали са по 3 победи от началото на сезона. Преди по-малко от седмица пазарджиклии отстъпиха на Ботев (Пловдив) с 1:2, а столичани загубиха гостуването си на шампиона Лудогорец (1:3).

Богомил Божуркин бе повикан в младежкия национален отбор

Гордост за Хебър

Септемврийци подобриха представянето си в последно време след идването на новия треньор Светослав Петров, с когото тимът взе точка от Левски и разгроми Пирин в Благоевград.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТ В СРЕЩАТА!

Откакто Владимир Манчев застана начело на Хебър пък "зелените" се наложиха над Локомотив (София) и направиха равен с Берое в столицата.

Първият двубой през сезона между днешните съперници, който също беше на националния стадион, завърши с победа с 3:1 за водения тогава от Славко Матич Септември.

Главен съдия на срещата е Кристиян Колев, с помощници Георги Минев и Мартин Мачев. За ВАР ще отговарят Станимир Тренчев и Светослав Енчев. Делегат на БФС е Деница Крумова, а работата на реферите ще следи Йордан Сталев.

Чандъров: Престъпници! Замислям се дали да продължа да се занимавам с футбол, изглеждам като глупак

"Днес видях какво означава организирана престъпна група"