90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители: 150
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

Септември - ФК ЦСКА 1948 1:3 в мач от efbet Лига

ФК ЦСКА 1948 не срещна проблеми срещу Септември, Чочев с нови два гола на сметката си

Вижте подробности

90′

Жълт картон за Асен Георгиев.

82′

Гостите можеха да отбележат още един гол в 82-рата минута. Симеон Петров стреля с глава след изпълнение на корнер, но не намери очертанията на вратата.

75′
Снимка 614480

Източник: startphoto.bg

72′

Мощен шут на Краси Станоев от дистанция за малко не изненада Наумов. Топката премина много близо до горната греда.

65′

Септември можеше да отбележи втори гол в 65-ата минута. Дани Наумов излезе неразчетено след центриране отляво и Мартин Петков получи възможност да го прехвърли, но опитът му не сполучи и топката прелетя над вратата.

52′

ЧОЧЕВ! 1:3! Халфът на гостите получи топката малко след централния кръг, напредна с нея и с не толкова силен, но много точен изстрел с левачката, успя да прати кълбото точно до гредата.

51′

Пореден жълт картон. Получи го Стефан Милич.

49′
Снимка 614482

48′

Георги Кабаков декорира и Сидклей Перейра в жълто.

46′

Красимиров Станоев получи жълт картон.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

1:2! АВТОГОЛ НА Педриньо! Домакините успяха върнат интригата в мача в самия край на първата част. Септемврийци изпълниха корнер, няколко играчи се разминаха с топката, тя се удари в главата на Педриньо и изненада Наумов.

44′

Симеон Петров получи жълт картон за игра с ръка.

41′

0:2!! Карагарен! Домакините капитулираха за втори път в края на първото полувреме! Парвиз Умарбаев центрира от корнер, Карагарен излезе на първа греда и с глава отклони топката в мрежата на Септември!

40′

Жълт картон за Константин Чешмеджиев.

38′

ГОЛ! 0:1!! ЧОЧЕВ! Ето че гол №18 на Ивайло Чочев в първенството не закъсня. Халфът на гостите стреля директно от пряк свободен удар и матира Шейтанов.

30′

ЧОЧЕВ! Четвърт час преди края на първата част гостите можеха да излязат напред в резултата. Умарбаев центрира от пряк свободен удар, а Ивайло Чочев с глава насочи топката по перфектен начин. Шейтанов обаче се справи не по-зле и с една ръка успя да опази мрежата си, лишавайки Чочев от гол №18 на сметката му в шампионата.

20′
Снимка 614483

13′

СТРАХОТЕН ШАНС ЗА ДОМАКИНИТЕ! Септември организира светкавична атака, а Мартин Петков беше изведен зад гърба на гостуващата отбрана. Петков се озова сам срещу Наумов и стреля от малък ъгъл, но топката премина на сантиметри от десния страничен стълб.

12′
Снимка 614476

10′

Спокойни първи минути на националния стадион. Домакините имат лек превес във владението на топката - Септември: 59%, ФК ЦСКА 1948: 41%

1′