КРАЙ НА СРЕЩАТА! СЕПТЕМВРИ ПОБЕДИ ЧЕРНО МОРЕ С 2:1.

Септември отново шокира Черно море! Столичани с пълен обрат над "моряците" в София

В предишната среща през сезона, септемврийци записаха разгромен успех с 5:1

Мирослав Будинов влиза на мястото на Крис Гади

86′

Петър Витанов отстъпва мястото си на Лъчезар Йорданов

81′

ГОООЛ! Байду извежда Септември напред - 2:1. Получи се разбъркване в наказателното поле на "моряците", след което Тилев успя да достигне до отправена към него топка и с глава я изпрати към Байду, който сякаш изобщо не очакваше и в последния момент с тяло успя да я мушне във вратата на нищо неподозиращия Макенджиев.

80′

ПРОПУСК!!! Жоржиньо изпрати хубаво центриране към наказателното поле, където добре позициониран бе Ради Василев. Той успя да засече топката с глава, въпреки че беше обърнат в гръб към вратата, и стреля, но неточно.

74′

ПРОПУСК!!! Васил Панайотов получи много хубаво подаване от Георги Илиев, обърна се и веднага стреля, но покрай вратата.

73′

Мехди Фенуш е заменен от Радослав Василев, след като получи контузия

71′

Гол на Мехди Фенуш бе отменен заради засада.

70′
Снимка 391245

69′

Жълт картон за Жоржиньо

69′

Дани Кики влиза на мястото на Ндонгала

65′

ГООООЛ! Борис Галчев изравнява резултата - 1:1. Третият опит изглежда е на късмет, след като Борис Галчев отново пробва да порази вратата на Макенджиев от пряк свободен удар и този път той бе успешен. Таранът стреля по трева и успя да заблуди футболистите пред вратаря, както и самия него, промушвайки топката между тях.

64′

Жълт картон за Мирослав Енчев

64′

Иван Тилев заменя Фабиано

57′

СПАСЯВАНЕ!!! Асен Чандъров засече топката от движение и директно я изпрати към вратата на Черно море, но Макенджиев бе на мястото си и изби в корнер.

55′

ГООООЛ! Жоржиньо бележи - 1:0. "Моряците" се възползваха от грешка в защитата на Септември, Георги Илиев веднага отне топката в наказателното поле и комбинира със своя съотборник, който бе непокрит пред вратата и изпрати кълбото в опразнената мрежа.

55′

Георги Русев заменя Здравко Димитров

46′
45′

Начало и на втората част!

45′

Край на първото полувреме! Двата отбора се оттеглят на почивка при нулев резултат.

44′

Жълт картон за Виктор Генев

42′

Хубав плътен удар на Асен Чандъров от близка дистанция, но топката не среща очертанията на вратата. Той получи хубав пас от Борис Галчев и се измъкна от двамата футболисти на Черно море, но късметът не му се усмихна.

35′

Националният ни селекционер Петър Хубчев е на стадиона, за да наблюдава изявите и на двата отбора.

29′
Снимка 391244

25′

Байду реши да опита удар от далечно разстояние, но топката попадна право в ръцете на Макенджиев.

24′

ПРОПУСК!!! Виктор Генев опита късмета си с удар от над 30 метра, но топката прелетя покрай вратата.

19′

Георги Илиев стреля към вратата, но топката срещна крака на играч на "моряците" и излезе.

11′

Нов фаул за Септември, но и той завърши по сходния начин както предишния. Галчев стреля от границата на пеналта, но право в стената и топката отново излезе в корнер.

5′

Рутинно спасяване за вратаря на Септември, след като Ндонгала стреля отблизо, но доста слабо и право в ръцете му.

3′
2′

Борис Галчев опита да прехвръли стената на "моряците" от пряк свободен удар. След изпълнението му обаче тя рикошира във футболист на гостите и излезе в корнер.

1′

5 Райко Алов 99 Дани Кики

Днес от 12:30 часа, Септември приема Черно море на националния стадион "Васил Левски" в мач от 16-ия кръг в Първа лига.

"Моряците" пристигнаха в София с мисъл за задължителни три точки, тъй като през настоящия сезон се представят много добре у дома, но при гостуванията положението е коренно различно и имат спечелена едва една победа. Освен това, най-тежкото поражение за варненци тази година дойде именно от столичани - 1:5.

Групата на Черно море за гостуването на Септември

За мача отпадат Атанас Зехиров и Стефан Станчев, Мартин Минчев, Георги Божилов и Патрик Андраде

Гостите имат някои кадрови проблеми преди сблъсъка. Старши треньорът Илиан Илиев няма да може да разчита на наказания Патрик Андраде и контузените Стефан Станчев и Петър Захиров.

Неговият колега начело на съперника пък е без Стилиян Николов, който е наказан, Валентин Галев и Димитър Костадинов, които пък са с травми.

Футболистът на Септември Асен Чандъров: В близките години би трябвало да стана национал